WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


Darbinieki Sporta dienā demonstrē sportisko azartu un cīņassparugalerija

Ar saukli "Ar eiro kabatā uz sporta virsotnēm" LLU darbinieki demonstrēja kā ķermeņa, tā arī prāta veiklību, savā starpā mērojoties spēkiem vairākās sporta disciplīnās. Šogad kā sportiskākos LLU darbiniekus sevi pierādīja Lauku inženieru fakultātes darbinieki un mācībspēki, kopvērtējumā iegūstot pirmo vietu.
Foto: Ričards Pāns

Sacensības sākās ar iepriekš nebijušu disciplīnu – slidošanu, kas norisinājās Pasta salā, pilsētas publiskajā slidotavā. Tajā dalībniekiem pāros bija jāizslido šķēršļu josla un jādemonstrē hokeja prasmes. Savukārt LLU Sporta namā komandas sacentās tradicionālās spēlēs – dambretē, šahā, zolītē, strītbolā, volejbolā, šaušanā, tautas bumbā un mazāk tradicionālās, taču ne mazāk izaicinošās disciplīnās – galda hokejā, alfabēta kārtošanā un ūdens spēlēs Sporta nama baseinā.

Bez komandu sporta aktivitātēm, visiem bija iespēja iesaistīties arī izklaidējoša rakstura individuālajās sporta disciplīnās, kas šoreiz gan netika iekļautas komandu kopvērtējumos, taču tas nepadarīja tās mazāk interesantas. Ikvienam bija iespēja uzspēlēt mini boulingu, izmēģināt spēkus miniatūras kērlingā vai pārliecināties par savu kāju veiklību bumbiņu pārvietošanā no vienas kastes citā.

Protams, kā jau ar izglītību saistītā vidē – neiztikt arī bez "mājas darba", kurus mācībspēkiem patīk uzdot saviem studentiem, šoreiz gan bija jāgatavo pašiem, prezentējot šī gada sporta dienu moto "Ar eiro kabatā uz sporta virsotnēm", tādējādi apliecinot savu izdomas bagātību. Šoreiz kā interesantākais tika atzīts Tehniskās fakultātes sniegums. Savukārt sacensību kopvērtējumā trešo vietu ieguva Veterinārmedicīnas fakultāte, otro vietu – Meža fakultāte un pirmo vietu – Lauku inženieru fakultāte, saņemot arī īpašo LLU darbinieku sporta dienu kausu.

Pēc sīvajām cīņām LLU Arodkomiteja dalībniekiem bija sarūpējusi mielastu un klātesošos ar deju priekšnesumu priecēja mūsdienu deju studijas "Benefice" dejotāji.

Universitātes vadība aicina saglabāt sportisko garu un novēl nākamgad kļūt vēl stiprākiem, izveicīgākiem un atraktīvākiem!

Ričards Pāns
Publicēts: 16.01.2014 09:35Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG