WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

LF, VMF un TF studenti var pieteikties Baltic Breeders stipendijai

Baltijā lielākais tīršķirnes cūku audzētājs SIA "Baltic Breeders" Lauksaimniecības (LF), Tehniskās (TF) un Veterinārmedicīnas fakultātes (VMF) pilna laika studentiem piedāvā iziet praksi un saņemt stipendiju 725 eiro apmērā.
Foto: F64

Stipendijai līdz 17.februārim var pieteikties LF, VMF un TF studiju programmā "Lauksaimniecības inženierzinātne" studējošie, kas vēlas iziet praksi SIA Baltic  Breeders vai veic pētījumus studiju kursa/studiju noslēguma darbus par uzņēmumam aktuālām problēmām agronomijā, lopkopībā, veterinārmedicīnā vai lauksaimniecības tehnikā.

Stipendija 145 eiro mēnesī visu pavasara semestri konkursa kārtībā tiks piešķirta trīs studentiem.

Pretendentiem LLU Studiju daļā pils 178.telpā jāiesniedz šādi dokumenti:

"Baltic Breeders" stipendija dibināta ar mērķi popularizēt uzņēmumu, cūkkopības nozari un apmācīt jaunos speciālistus. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ilgvars Strazdiņš stāsta, ka prakses laikā studentiem ir iespēja redzēt un izprast, kā visi procesi cūkkopībā notiek dzīvē, iepazīt dažādas šīs nozares problēmas un studiju laikā pievērsties to zinātniskai izpētei un iespējamo risinājumu meklēšanai.

"Pilnīgi iespējams, ka sadarbība ar studentiem var turpināties arī pēc prakses, jo, izvēloties stipendiātus, meklējam arī labākos topošos speciālistus un potenciālos uzņēmuma darbiniekus," atklāj Ilgvars Strazdiņš.

Vairāk informācijas par stipendijām LLU studentiem – LLU Attīstības fonda mājas lapā

Ričards Pāns
Publicēts: 21.01.2014 11:51Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG