WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


Foto ziņa: Maģistra diplomus saņem jaunie izglītības jomas speciālistigalerija

Noslēdzoties ziemas sesijai, 31. janvārī Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) pie diplomiem tikuši 12 jaunie izglītības nozares maģistri.
Foto: Ruslans Antropovs

Diplomus saņēma Tehniskās fakultātes Izglītības un mājsaimniecības institūta īstenoto studiju programmu absolveni, kuri rūpējas par jaunās inteliģences veidošanos, un ne velti, jo kā norāda pats fakultātes dekāns Kaspars Vārtukapteinis: "Izglītības ceļam nav gala, tas jāturpina visas dzīves garumā, īpaši šajā dinamiskajā laikā, kad straujā tehnoloģiju attīstība prasa nepārtraukti paaugstināt savu kvalifikāciju un gūt jaunas zināšanas." Savukārt LLU rektors Juris Skujāns uzsver: "Pedagogiem ir tā priekšrocība redzēt kā garīgi aug un zināšanas gūst jūsu audzēkņi, tāpēc vēlu, lai darbs ar cilvēkiem vienmēr ir jūsu prioritāte."

Šis ir otrais izlaidums 2014. gadā, kurā diplomus saņēma seši pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas "Profesionālās izglītības skolotājs" absolventi, pieci akadēmiskās izglītības maģistra studiju programmas "Pedagoģija" absolventi un viens profesionālās augstākās izglītības maģistra studiju programmas "Karjeras konsultants" absolvents. Sveicam jaunos speciālistus un novēlam panākumus turpmākās izglītības un profesionālās pilnveides ceļā.

Ričards Pāns
Publicēts: 03.02.2014 09:08Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG