WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Maģistrantiem un doktorantiem izsludināts konkurss "ResearchSlam"

RTU izsludina konkursu «ResearchSlam», kurā aicina piedalīties Latvijas augstskolu maģistrantus un doktorantus, atklājot sabiedrībai viņu pētījumus un parādot zinātnisko darbu interesantā un aizraujošā veidā.
Foto: researchslam.lv

Research Slam, kurš norisināsies jau trešo gadu, ir konkurss, kurā tiekas maģistranti un doktoranti no visām Latvijas augstskolām, lai iepazīstinātu sabiedrību ar saviem pētījumiem inženierzinātnēs, mākslā, sociālajās un humanitārajās zinātnēs vai jebkurā citā jomā.

Konkursa mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar pētījumiem, kurus veic maģistranti un doktori, kā arī sarežģītu teoriju pārvērst mākslā. Galvenais ir sekot moto – "Vienkārši par sarežģīto!".

Šim moto sekoja arī pagājušā gada uzvarētāja, toreiz maģistrante Ieva Erdberga no LLU ar prezentāciju «Kā radības kronim diskotēkā gāja jeb Gaismas spektrālā sastāva ietekme uz augu attīstību», šo tēmu viņa prezentēja dzejā.

Pieteikties konkursam var līdz 5. martam, un tas norisināsies divās kārtās – atlases kārtas notiks 29. martā (sociālās, humanitārās un IT nozares), 5. aprīlī (radošās nozares) un 12. aprīlī (tehnisko, dabas un dzīvības zinātņu nozares).

Fināls notiks 16. maijā, kad sacentīsies trīs maģistranti un trīs doktoranti – katras atlases kārtas laureāti. Konkursa finālā katram dalībniekam tiks dotas 15 minūtes, lai prezentētu savu darbu un atbildētu uz žūrijas jautājumiem.

Vairāk informācijas par pieteikšanos un nolikums konkursa mājas lapā.

Balvu fonds ir 4500 EUR. Galvenā balva: portatīvais dators «MacBook Air.

Papildus informācija:
Zane Skreija,
RTU Doktorantūras skolas vadītāja
Tālr. 67089870
E-pasts: researchslam@rtu.lv

Sagatavoja LLU SAKC praktikante Ieva Fogele

Ričards Pāns
Publicēts: 20.02.2014 14:16Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG