WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Tehniskās fakultātes 1994. gada absolventi atkal satiekas savā Alma mater

Piektdien, 15. martā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tehniskajā fakultātē (TF) tikās 1994. gada absolventi. Bijušo TF studentu atkalredzēšanās laikā valdīja pacilāts noskaņojums, tika pārmīti daži vārdi un izjusts prieks par atkal satikšanos.
Foto: Laine Ozoliņa

Salidojuma svinīgā daļa iesākās ar dekāna Kaspara Vārtukapteiņa uzrunu, kuru pēkšņi pārtrauca cilvēku grupa, kura ieradās ar nokavēšanos. Vārtukapteinis ar smaidu sejā teica, ka šie kavētāji esot tie paši, kas studiju laikā lekcijas kavējuši. Šis komentārs raisīja smieklus klātesošo vidū. Dekāns bijušajiem fakultātes studentiem stāstīja par fakultāti, par izmaiņām studiju programmu piedāvājumā, kā arī atminējās bijušos fakultātes pasniedzējus.

Uzrunu docente Antoņina Čukure iesāka ar vārdiem: "Atnāc vēl pēc daudziem gadiem, atnāc šeit savu darbu sveic. Jūs mums esat nozīmīgi.". Čukure klātesošos informēja par darba iespējām pēc fakultātes beigšanas, demonstrēja fotogrāfijas un izcēla vairākus TF absolventus un viņu sasniegumus dzīvē.

Visiem nozīmīgs brīdis bija, kad 1994. gada kursa vecākais Māris Ertmanis stāstīja par piedzīvoto studiju laikos. Savukārt pēc svinīgās daļas sekoja ekskursija pa fakultāti – tika apmeklētas laboratorijas un auditorijas. Visa pasākuma laikā absolventu vidū valdīja pacilāts noskaņojums un ikviens klātesošais izjuta prieku par sen neredzēto laikabiedru satikšanu, jaunības pilsētā Jelgavā. TF absolvents Āris Zeltiņš minēja, ka ar nepacietību esot gaidījis salidojuma dienu, jo viņam jau sen bijusi vēlme satikt studiju biedrus, uzzināt, kādi ir bijuši viņu dzīves ceļi un sasniegumi dzīvē, ko nu bija iespēja uzzināt sarunās neformālā gaisotnē, kas turpinājās fakultātes 254. telpā.

Sagatavoja LLU SAKC praktikante Laine Ozoliņa.

Ričards Pāns
Publicēts: 17.03.2014 09:04Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG