WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Mehu gars – nebeidzams cīņas spars

Laiki mainās, bet tradīcijas paliek. Šogad Mehu dienas notiks no 24. līdz 26. aprīlim. Pasākumu organizē Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tehniskās fakultātes Studentu pašpārvalde kopā ar ilggadējiem un uzticamajiem sadarbības partneriem. Šogad šim pasākumam apaļa jubileja – 20 gadi.
Foto: no LLU arhīva

24. aprīlī Mehu dienas tiks atklātas ar pagājušā gada jaunievedumu – Nakts auto orientēšanos. Auto orientēšanās starts tiks dots vakarā (plkst. 20.00) un finišs būs sagaidāms naktī (ap plkst. 2.00).           

Oficiāli Mehu dienas tiks atklātas 25. aprīlī, dienā, kad, kā ierasts, rīts sāksies ar Mehu gājienu cauri pilsētai, kas noslēgsies Tehniskās fakultātes pagalmā, kur dekāns Kaspars Vārtukapteinis, pašpārvaldes vadītāja, Mehu dienu galvenā organizatore Maija Bārzdaine, kopā ar ģenerālsponsora SIA Schenker direktoru Māri Kleinbergu svinīgi atklās un ieskandinās Mehu dienas. Visas dienas garumā auto sporta kompleksā "Rullītis" norisināsies dažādi veiklības pārbaudījumi un uzdevumi: "Foto medības", "Veiklības brauciens", "Mini-dragreiss". Diena noslēgsies kino vakaru "LIFos".  

Trešā Mehu diena (26. Aprīlī) sāksies ar jaunumu – "Skaistuma konkurss", kam sekos aktivitātes, ko skatītāji ir visvairāk iecienījuši – "Ātruma aplis", "Drifts" un "Izdzīvošanas sacensības". Mehu dienas noslēgsies ar dalībnieku svinīgo apbalvošanu.  

Auto sporta kompleksā "Rullītis" abas dienas no plkst. 10.00 skatītājiem būs iespēja piedalīties LLU Tehniskās fakultātes institūtu aktivitātēs, lai pārbaudītu savu veiklību, zināšanas un izveicību dažādos uzdevumos.  

Sagatavoja Liene Lēvalde

Mehu_dienu_plakats.jpg

Everita Pāne
Publicēts: 22.04.2014 09:38llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG