WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Atklāj savas stiprās puses "Topošo maģistrantu dienās"!

3. un 4. jūnijā LLU aicina katru topošo maģistrantu veltīt vairāk laika sev un savu interešu izzināšanai. Topošo maģistrantu dienas – tā būs iespēja atklāt sevī vēl neapzinātas stiprās puses un gūt maksimālu ieskatu LLU maģistrantu studiju dzīvē.
Foto: no LLU arhīva

"Savas profesionālās kvalitātes uzlabošana – ar šādu mērķi studijas maģistrantūrā būtu jāizvēlas katram studētgribētājam. Ja pamatstudiju programmas izvēli bieži ietekmē vecāki, skolotāji vai draugi, tad šis ir tas brīdis, kad izvēle jāatstāj tikai savā ziņā, liekot lietā visu ko esi apguvis, uzzinājis par un ap sevi un jomu, kurā vēlies pilnveidoties! Nereti studenti izvēlas maģistrantūrā nestudēt to pašu, ko pamatstudijās, tāpēc, lai pilnīgāk izprastu savas intereses, katrs varēs apmeklēt bezmaksas karjeras konsultāciju," atklāj LLU Sabiedrisko attiecību un karjeras centra konsultante Santa Tuherma.

No plkst. 16 līdz 18 Jelgavas pilī pie vītņu kāpnēm par 24 LLU maģistra studiju programmām un tajās apgūstamajiem studiju kursiem, zinātniskās darbības iespējām, studiju maksu, iespējām pretendēt uz stipendijām un uzņemšanas noteikumiem konsultēs studiju programmu direktori un maģistranti. Uz citiem interesējošiem jautājumiem atbildēs arī LLU galvenā speciāliste maģistrantūras jautājumos Dzidra Kreišmane, bet par maģistrantu mobilitātes iespējām ārvalstīs informēs LLU Ārlietu daļas pārstāve Daiga Unferihta.

"Ja kādu topošo maģistrantu vēl nomāc šaubas par studiju izvēli, iesaku izmantot šo lielisko iespēju pabūt kopā ar cilvēkiem, kuru viedoklis noteikti spēs palīdzēt atrast sev radniecīgāko programmu," aicina LLU projektu vadītāja karjeras jomā Laura Strēle.

Magistrantu dienas_afishas.JPG

Nosaukums Datnes izmērs
Topošo maģistrantu dienas" afiša 0.91 MB
Agita Gabranova
Publicēts: 29.05.2014 11:18Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG