WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Balso un konkursā atbalsti "Kalves" dejotāju projektu!

Līdz 30.jūnijam iespējams nobalsot un konkursā "LabieDarbi" atbalstīt LLU tautas deju ansambļa "Kalve" projektu, kura mērķis ir iegūt finansējumu lidojuma biļetēm uz tautas deju festivālu Kiprā.
Foto: no LLU arhīva

"Tautas deju ansamblis «Kalve» ir viens no senākajiem Latvijas deju kolektīviem. Šogad mēs plecu pie pleca izdejojam jau 67.deju sezonu, un jau 25 gadus galvenais «Kalves» atslēgas kods ir kolektīva vadītāja Gunta Skuja. «Kalvē» savienojas visas Latvijas spēks, jo mūsu rindās ir dejotāji no visiem Latvijas novadiem. Dalība starptautiskos festivālos ir ne tikai gods un iespēja pārstāvēt savu valsti un tās kultūru, bet arī nest pasaulē LLU vārdu," kolektīvu raksturo paši dejotāji.

"Arī šogad mums ir iespēja piedalīties un savas valsts kultūru godam parādīt starptautiskā festivālā Larnakā, Kiprā, kas norisināsies no 12. līdz 16.septembrim. Festivāla mērķis ir veicināt tautu sadraudzību un starpkultūru kontaktu veidošanos. «Kalves» dejotājiem tā ir iespēja pilnveidot savu radošo darbību, uzlabot svešvalodu zināšanas un paplašināt redzesloku. Īpaši svarīgi tas ir šosezon, kad aizvadīti Dziesmu un deju svētki, un dejotājiem, sevišķi jaunpienācējiem, jāļauj izjust "ārvalstu festivālu garšu". Ar projektu konkursa «Labie darbi» palīdzību vēlamies daļēji segt lidojuma biļetes," atklāj "Kalves dejotāji" un aicina LLU studentus, darbiniekus un citus atbalstītājus aktīvi balsot par viņu pieteikumu konkursā.

Nobalsot par "Kalves" projektu iespējams vairākos veidos:

http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=891

http://labiedarbi.inbox.lv/project?id=891

http://labiedarbi.lv/lv/projekts/tda-kalve-daliba-tautas-deju-festivala-larnaka


LabieDarbi.lv ir labdarības iniciatīva, kas ir atvērta katram mērķtiecīgam Latvijas iedzīvotājam, tāpēc satuvina labas idejas un to atbalstītājus, palīdzot realizēt labas domas, piepildīt sapņus un sasniegt kopējos mērķus.

Projektu konkursā tiek atbalstīti radoši, talantīgi, apņēmīgi un mērķtiecīgi Latvijas iedzīvotāji viņu individuālo mērķu, kam nav tieša komerciāla rakstura, sasniegšanā, kā arī organizāciju projekti, kas veicina bērnu, jauniešu un pieaugušo personīgo attīstību un profesionālo izaugsmi.

 

Ilvija Melne
Publicēts: 02.06.2014 13:42Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG