WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


Godināti un apbalvoti sezonas labākie LLU sportistigalerija

3. un 4. jūnijā pieņemšanā pie LLU rektora Jura Skujāna un mūzikas klubā "Jelgavas krekli" tika godināti LLU izcilākie sportisti un apbalvotas Latvijas augstskolas kopvērtējumā.
Foto: Everita Pļavniece

Dienu pirms Latvijas 24. Universiādes noslēguma ceremonijas ar veiksmīgi aizvadīto sporta sezonu universitātes sporta aktīvisti tika sveikti arī svinīgajā pieņemšanā pie LLU rektora Jura Skujāna. Par LLU vārda spodrināšanu gan Latvijā, gan pasaulē rektors pateicās SELL spēļu medaļniekiem un citu sacensību godalgoto vietu ieguvējiem, kā arī sportistu treneriem.

Uz tikpat pozitīvas nots aizritēja arī LLU Sporta kluba un Latvijas Augstskolu sporta savienības organizētais vakars mūzikas klubā "Jelgavas krekli", kur sapulcējās sportisti un treneri no vairākām Latvijas augstskolām.  

Latvijas 24. Universiādē sieviešu grupā LLU piedalījās 10 sporta veidos no piedāvātajiem 14 un pirmo reizi kopvērtējumā ierindojās augstajā otrajā vietā aiz Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA). Vīriešu konkurencē, ņemot dalību 17 sporta disciplīnās no 22, LLU izcīnīja 3. vietu.

Vakara gaitā tika apbalvoti arī galvenie Universiādes tiesneši, kur LLU peldēšanas disciplīnā pārstāvēja Zelma Ozoliņa, volejbolā – Zilvija Poča un regbijā – Arvis Pilenieks.

Individuālās balvas par izciliem rezultātiem vieglatlētikā saņēma Pārtikas tehnoloģijas fakultātes studente Ilma Melne un Informācijas tehnoloģiju fakultātes students Vladislavs Prosmickis. Peldēšanas disciplīnā tika godināta Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes studente Agnese Bikoviča, bet Lauku inženieru fakultātes studente Mārīte Šketika tika sveikta par augstajiem sasniegumiem volejbolā.

Pasākumu kuplināja priekšnesumi no LSPA, Rīgas Stradiņa universitātes, Banku augstskolas un LLU studentiem. Īpaša uzmanība tika pievērsta ceļojošās foto izstādes "Latvijas studenti sporto" atklāšanai, kur klātesošajiem bija iespēja aplūkot skaistākos mirkļus no Pasaules Universiādes Kazaņā, Trentino, SELL spēlēm un Latvijas 24. Universiādes.

Latvijas 24. Universiādes rezultāti kopvērtējumā:

Sieviešu konkurencē:

 1.        Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
 2.        Latvijas Lauksaimniecības universitāte
 3.        Latvijas universitāte
 4.        Daugavpils universitāte
 5.        Rīgas Stradiņa universitāte
 6.        Rīgas Tehniskā universitāte

 

Vīriešu konkurencē:

 1.        Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
 2.        Rīgas Tehniskā universitāte
 3.        Latvijas Lauksaimniecības universitāte
 4.        Latvijas universitāte
 5.        Rīgas Stradiņa universitāte
 6.        Daugavpils universitāte

 

Agita Gabranova
Publicēts: 05.06.2014 13:44Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG