WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


LLU "Topošo maģistrantu dienas" apmeklē studētgribētāji arī no Rīgas un Liepājas galerija

"Topošo maģistrantu dienās" 3. un 4. jūnijā iespēju tikties ar studiju programmu direktoriem un karjeras konsultanti izmantojuši vairāk nekā 100 interesentu. Uz pasākumu bija ieradušies studētgribētāji ne tikai no LLU, bet arī citām Latvijas augstskolām.
Foto: Everita Pļavniece

"Kā teicis vācu filosofs Hanss Georgs Gādamers: "Zināšanas var būt tikai tam, kam ir jautājumi!". Un jautājumi topošajiem maģistrantiem bija daudz, par ko man patiess prieks. Vērtējot apmeklētāju ieinteresētību un aktivitāti, varēju secināt, ka vēlme iegūt vēl un vēl vairāk zināšanas ir! Protams, arī ļoti patīkami, ka jaunieši nav pazaudējuši vēlmi komunicēt klātienē. Viņi atnāca, tikās ar studiju programmu direktoriem, iztaujāja un noskaidroja visu, kas vēl nebija zināms par maģistra studiju iespējām LLU par spīti tam, ka mūsdienās visu var atrast un noskaidrot arī internetā," atklāj LLU Sabiedrisko attiecību un karjeras centra karjeras konsultante Santa Tuherma.

Pasākuma apmeklētāji aktīvi iesaistījās debatēs ar programmu direktoriem un sarunās ar esošajiem LLU maģistrantiem guva plašu ieskatu maģistrantu dzīvē. Kā aktuālākie tika apspriesti jautājumi par studiju saturu, studiju ilgumu, stipendijām un ar studijām saistītajām izmaksām. Mūsdienās liela maģistrantu paralēli studijām arī strādā, līdz ar to bieži izskanēja jautājums par studiju grafiku un iespējām to apvienot ar darbu. Jaunieši izmantoja arī izdevību apmeklēt bezmaksas karjeras konsultāciju pie S.Tuhermas, kurā, aizpildot dažādus testus, izpētīja savas intereses un spējas.

LLU projektu vadītāja karjeras jomā Laura Strēle informē, ka uz "Topošo maģistrantu dienām" bija ieradušies studētgribētāji ne tikai no LLU, bet arī citām Latvijas augstskolām, piemēram, Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Universitātes. Vairākas jaunietes ceļu bija mērojušas pat no Liepājas un pasākumā interesējās par studiju programmu "Projektu vadība".

Kopumā vislielākā interese tika novērota par LLU piedāvātajām maģistra studijām Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātē, Lauksaimniecības fakultātē un Lauku inženieru fakultātē.

"Līdz ar bakalaura grāda iegūšanu studiju ceļš vēl nebeidzas. Nemitīgi jādomā par attīstību, par iespējām paplašināt savu redzesloku un profesionalitāti. Maģistra studijas ir lieliska iespēja arī celt savu pašapziņu, un iegūtais augstākā līmeņa izglītības diploms noteikti nepaliks darba devēju nepamanīts," tā L.Strēle.

"Topošo maģistrantu dienu" organizatori izsaka pateicību visiem interesentiem, kā arī LLU studiju programmu direktoriem un speciālistiem, kas pasākumu padarīja par īpašu notikumu katram studētgribētājam.  

Uzņemšana LLU maģistrantūrā notiks no 14. līdz 18.jūlijam. Plašāka informācija pieejama klikšķinot šeit.

Ar LLU maģistra studiju programmu piedāvājumu var iepazīties klikšķinot šeit.

 

Agita Gabranova
Publicēts: 05.06.2014 16:41Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG