WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Izveidota jaunā LLU Studējošo pašpārvaldes komanda

Kopā ar jaunievēlēto LLU Studējošo pašpārvaldes (SP) vadītāju Kristapu Feldmani visu LLU studentu labā pašpārvaldes valdes sastāvā strādās Emīls Blūms, Liene Lēvalde, Lelde Rozentāle, Zane Gulbe un Edgars Kapteinis.
Foto ir tikai ilustratīvs raksturs
Foto: no LLU arhīva

Pašpārvaldes vadītājs, Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes (ESAF) 2.kursa students K.Feldmanis informē, ka valdes sastāvs tika ievēlēts 5.jūnijā pašpārvaldes domes ārkārtas sēdē, balstoties uz 4.jūnija domes sēdē notikušo valdes vēlēšanu rezultātiem.

Ievēlētos valdes virzienu vadītājus K.Feldmanis raksturo kā pašpārliecinātas, strādātgribošas un mērķtiecīgas personības: "Visi virzienu vadītāji ir cilvēki, kas ne tikai runā vai plāno, bet arī paši dara. Viņi ir spējīgi celt pašpārvaldes kapacitāti un spodrināt kopējo universitātes tēlu. Katram vadītājam ir nepieciešama spēcīga komanda, kas turklāt strādā kā vienots veselums nevis katrs atsevišķi. Ir svarīgi lai valdes virzienu vadītāji viens otram palīdz, pamāca un lai viņu savstarpējās attiecības balstās uz ciešu draudzību. Esmu pārliecināts, ka šī pašpārvaldes komanda strādās vienoti un sasniegs visus izvirzītos mērķus!"

LLU studentu akadēmiskos jautājumus un problēmas turpmāk risinās Pārtikas tehnoloģijas fakultātes (PTF) 3.kursa students un LLU Senāta stipendiāts Edgars Kapteinis no Carnikavas. Akadēmiskā virziena vadītāja pienākumus viņš jau pildījis PTF studējošo pašpārvaldē, bet LLU SP domē E.Kapteinis darbojies jau kopš pirmā kursa. Pieredzi darbā ar izglītību regulējošajiem normatīvajiem aktiem students guvis strādājot arī LLU Senātā un Studiju padomē.

Sabiedrisko attiecību un projektu virzienu turpinās vadīt Tehniskās fakultātes (TF) 4.kursa studente Liene Lēvalde no Rīgas, kura plāno turpināt studijas LLU maģistrantūrā. "Veidot pašpārvaldes un universitātes tēlu, gatavot preses relīzes, administrēt pašpārvaldes sociālos tīklus, organizēt projektus un veicināt sadarbību ar sponsoriem man nebūs nekas sarežģīts, jo savā fakultātē gatavoju avīzei rakstus un esmu rakstījusi daudzus projektu pieteikumus. Protams, noderēs arī pieredze, ko guvu iepriekšējo gadu strādājot šajā amatā." Viņa arī atklāj, ka pašpārvaldes mājas lapai www.llusp.lv būs jauna struktūra un dizains, un pašlaik notiek intensīvs darbs to izveidē.

Par Kultūras un sporta virziena vadītāju tika ievēlēts ESAF 2.kursa students E.Blūms no Bauskas. Par šī virziena vadītāju viņš vēlējās kļūt, jo grib veicināt studentu iesaisti LLU sporta un kultūras pasākumos. E.Blūms norāda, ka iespēju strādāt šajā amatā viņš izmantos arī lai pilnveidotu savas vadītāja un organizatora spējas. Iepriekš viņš pašpārvaldē darbojies kā brīvprātīgais, piemēram, strādājot "Studentu dienu 2014" noslēguma koncertā Zemgales Olimpiskajā centrā.

Sociālā virziena vadītāja pienākumus domnieki uzticēja TF 2.kursa studentei Leldei Rozentālei no Tukuma. "Mani ļoti interesē viss, kas ir saistīts ar LLU dienesta viesnīcām un apkārtējo vidi. Šogad pārstāvēju universitāti "Zaļā punkta kausā", kurā izstrādājām un aizstāvējām ideju par īres velosipēdiem un velonovietnēm Jelgavā. Lai arī konkursā neuzvarējām, esmu motivēta šo ideju realizēt, lai LLU studentiem būtu iespēja iznomāt divriteņus par lētāku cenu vai vislabākajā gadījumā bez maksas," vienu no savām iecerēm izklāsta L.Rozentāle.

Uz pašpārvaldes vadītāja vietnieka amatu pretendēja un tajā tika ievēlēta TF 3.kursa studente Zane Gulbe no Vecumniekiem, kura pašpārvaldes darbā aktīvi iesaistās otro gadu, iepriekš pildot Sociālā virziena vadītājas pienākumus. Studente atzīst, ka uz vadītāja vietnieka amatu pieteikusies, jo vēlas kopā ar pārējiem biedriem saliedēt fakultāšu studējošo pašpārvaldes ar "lielo" pašpārvaldi, jo, viņasprāt, tieši studentu vienotībā ir lielākais spēks.

 

Ilvija Melne
Publicēts: 09.06.2014 15:54


Komentāri

1. Artūrs Bukonts 09.06.2014 17:52(ar facebook) +3 (103)  
Veiksmi un izdošanos jaunajai SP komandai. Lai izdodas ap sevi pulcēt tikpat motivētus aktīvistus. Aicinu "likt uzsvaru" uz svaigu spēku piesaisti augustā un septembrī, kad LLU ienāk jaunie studenti. Esiet klāt visās viņu aktivitātēs un parādiet, ka darbs SP ir pilnvērtīgi pavadīta studiju laika neatņemama sastāvdaļa. No sirds ceru, ka jums izdosies!
2. Gatis Kasparinskis 12.06.2014 14:57(ar facebook) -1 (91)  
Un neaizmirstam arī par ESN Jelgava darbību, lai idejas ģenerējas un viss notiek! Veiksmi!
https://www.facebook.com/Erasmusjelgava

Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG