WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

LLU šogad absolvē desmit izcilnieces

No 13. līdz 21.jūnijam universitātē noritēs vasaras izlaidumu sesija. Izcilības jeb "sarkano diplomu" par izcilām un teicamām sekmēm studijās šogad izlaidumā saņems desmit LLU absolventes.
Foto: no LLU arhīva

Studijas ar izcilību šogad beigušas sešas Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes absolventes: četras studiju programmas "Ekonomika" absolventes – Kristina Isajeva no Rēzeknes novada, Agnese Ziedone no Ogres novada, Liene Kalniņa no Alsungas, Santa Grecka no Rēzeknes novada – un divas studiju programmas "Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija" absolventes – Ilze Norvaiša no Auces novada un Anželika Ševčenko no Jelgavas.

"Sarkano diplomu" saņems arī Tehniskās fakultātes studiju programmas "Mājas vide izglītībā" absolvente Diāna Skudra no Jelgavas, Lauku inženieru fakultātes studiju programmas "Zemes ierīcība" absolvente Ilze Cahrausa no Grobiņas un Pārtikas tehnoloģijas fakultātes studiju programmas "Pārtikas produktu tehnoloģija" absolventes Liene Gudreniece no Ogres novada un Kate Veismane no Alūksnes novada.

LLU izcilības diplomu pasniedz absolventiem, kuriem studiju laikā vismaz 75 procenti no atzīmēm bijušas 9 (teicami) vai 10 (izcili), un nav vērtējumu, kas zemāki par 7 ballēm (labi). Tāpat diploma pretendentam valsts eksāmeni vai studiju noslēguma darbi jāaizstāv ar 9 vai 10 ballēm.

Kopš 1999.gada izcilības diplomu saņēmuši 56 LLU absolventi: no Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes (apvienotās Ekonomikas un Sociālo zinātņu fakultātes) – 32, no Tehniskās fakultātes – 8, no Lauku inženieru fakultātes – 7, no Informācijas tehnoloģiju fakultātes – 4, no Veterinārmedicīnas fakultātes – 2, bet no Pārtikas tehnoloģijas fakultātes – 3. Pērn ar izcilības diplomu studijas beidza piecas absolventes, bet 2012.gadā pirmo reizi bija rekordskaits – 10 absolventi.

 

Ilvija Melne
Publicēts: 10.06.2014 13:17Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG