WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


Vasaras izlaidumu sesiju noslēdz Tehniskās fakultātes absolventu svētkigalerija

Jelgavas pils Aulā 21.jūnijā pulcējās sveicēji, kuri bija ieradušies sumināt 153 jaunos inženierus un skolotājus. Absolventu vidū bija arī viena studente, kura studijas pabeigusi ar izcilību.
Foto: Ruslans Antropovs

Izlaidumā "sarkano diplomu" saņēma Diāna Skudra no Jelgavas. Jauniete pabeigusi studiju programmu "Mājas vide izglītībā" un ieguvusi profesionālo bakalaura grādu izglītībā.

D.Skudra atklāj, ka mērķi saņemt izcilības diplomu sev izvirzījusi jau pirmajā kursā. Izcilniece centusies apmeklēt visas lekcijas, pie pieļautām kļūdām neapstājusies, labojusi tās un centusies visu padarīt līdz galam, cik vien labi tas iespējams. "Galvenais, ko der ielāgot, – studentam jādara tas, kas patīk. Ja tā būs, dzīve pati visus notikumus "sakārtos pa plauktiņiem", un viss izdosies!" tā D.Skudra.

Jāatzīmē, ka LLU izcilības jeb "sarkano diplomu" pasniedz absolventiem, kuriem studiju laikā vismaz 75 procenti no atzīmēm bijušas 9 vai 10, un nav vērtējumu, kas zemāki par 7 ballēm. Tāpat diploma pretendentam valsts eksāmeni vai studiju noslēguma darbi jāaizstāv ar 9 vai 10 ballēm.

Bakalaura studiju programmu "Lauksaimniecības inženierzinātne" absolvējuši un inženierzinātņu bakalaura grādu mašīnzinātnē šogad ieguvuši 47 pilna un 3 nepilna laika studenti.

Iegūstot profesionālo bakalaura grādu lauksaimniecības enerģētikā, bakalaura studiju programmu "Lauksaimniecības enerģētika" absolvējuši 18 pilna un 5 nepilna laika studenti.

Profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmu "Mašīnu projektēšana un ražošana" šogad absolvējuši 19 pilna un 3 nepilna laika studenti.

Profesionālo bakalaura grādu izglītībā ieguvuši 13 pilna un 6 nepilna laika studiju programmas "Mājas vide izglītībā" absolventi. Labākā bakalaura darba autore – Diāna Skudra.

1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu "Tehniskais eksperts" absolvējuši un diplomus saņēmuši 4 jaunie eksperti. Labāko darbu autori.

Inženierzinātņu maģistra grādu un iespējas turpināt studijas doktorantūrā ieguvuši 19 maģistra studiju programmas "Lauksaimniecības inženierzinātne" absolventi.

Izglītības zinātņu maģistru diplomus saņēma 16 maģistri – 9 "Pedagoģija" un 7 "Karjeras konsultants" absolventi.

Par aktīvu dalību universitātes sabiedriskajā dzīvē LLU Studējošo pašpārvalde izlaidumā izteica pateicību Mikam Brūšniekam, Lienei Lēvaldei un Jānim Lindem.

Apskatīt vairāk bildes no izlaiduma, kā arī tās lejuplādēt iespējams http://failiem.lv/u/bgsfhyx

Visi raksti par šīs vasaras LLU izlaidumiem pieejami – http://www.llu.lv/izlaidumi

Ilvija Melne
Publicēts: 19.06.2014 10:47llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG