WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

No 25.jūnija sāksies pieteikšanās studijām LLU

25.jūnijā portālā www.Latvija.lv darbu sāks e-pakalpojums "Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās". Tas sniegs iespēju studētgribētājiem ātri un ērti pieteikties studijām kādā no vienpadsmit Latvijas augstskolām, tai skaitā LLU.
Foto: no LLU arhīva

Izmantojot e-pakalpojumu, studētgribētāji varēs pieteikties studijām Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē, Banku Augstskolā, Daugavpils Universitātē, Informācijas Sistēmu menedžmenta augstskolā, Liepājas Universitātē, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Rēzeknes Augstskolā, Ventspils Augstskolā un Vidzemes Augstskolā.  Konkurss vienotajā uzņemšanā norisināsies divās kārtās, un pirmajai no tām pieteikumu varēs iesniegt laikā no 25. jūnija līdz 8. jūlijam.

Lai savlaicīgi varētu iepazīties ar nepieciešamo informāciju, portāla www.latvija.lv sadaļā "Pieteikšanās studijām" publicēta pieteikšanās un pakalpojuma apmaksas kārtība, skaidrojums par prioritāšu noteikšanu un konkursa norisi, kā arī augstskolu uzņemšanas punktu adreses, darba laiki un kontakttālruņi.

Pieteikties studijām, izmantojot vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla Latvija.lv starpniecību, ir izdevīgi: neatkarīgi no izvēlēto augstskolu, studiju programmu un prioritāšu skaita 30 eiro par reģistrāciju jāsamaksā tikai vienreiz.

Taču vēršam uzmanību, ka pēc elektroniskās pieteikšanās reflektantiem noteikti personiski jāierodas jebkurā no uzņemšanas punktiem apstiprināt pieteikumu un uzrādīt nepieciešamos dokumentus, jo skolu beigšanas diplomi netiek reģistrēti e-vidē, un augstskolu uzņemšanas komisijām reflektanta elektroniskajā pieteikumā norādītie dati jāpārbauda klātienē.

Sagatavoja Irīna Meļņika, Valsts reģionālās attīstības aģentūras Sadarbības un informācijas departamenta projektu vadītāja.

 

Ilvija Melne
Publicēts: 19.06.2014 15:50Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG