WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Kā pieteikties studijām LLU?

Pēc elektroniskās pieteikšanās studijām laikā no 2. līdz 8.jūlijam reflektantiem obligāti personiski jāierodas jebkurā no augstskolu uzņemšanas punktiem, lai apstiprinātu pieteikumu un uzrādītu nepieciešamos dokumentus.
Foto: no LLU arhīva

Klātienē uzņemšanas punktos jāierodas, jo skolu beigšanas diplomi netiek reģistrēti e-vidē, un augstskolu uzņemšanas komisijām reflektanta elektroniskajā pieteikumā norādītie dati jāpārbauda. Neatkarīgi no izvēlēto augstskolu, studiju programmu un prioritāšu skaita, piesakoties studijām elektroniski, par reģistrāciju jāsamaksā tikai vienreiz – 30 eiro.

Vienotās uzņemšanas pamatstudiju programmās norisināsies divās kārtās: pirmajai kārtai pieteikumus var iesniegt laikā no 25. jūnija līdz 8. jūlijam, un pirmās kārtas rezultāti tiks paziņoti 11. jūlijā pēc plkst. 17 gan portālā www.latvija.lv, gan īsziņu un elektroniskās vēstules veidā.

Ja reflektants konkursa pirmajā kārtā būs iekļuvis studiju programmā, kas bijusi norādīta kā pirmā prioritāte, viņam laikā no 14. līdz 15. jūlijam jāierodas šīs pirmās prioritātes studiju programmas augstskolā noslēgt studiju līgumu vai apstiprināt savu lēmumu slēgt studiju līgumu termiņā, kāds ir paredzēts atbilstošajā augstskolā.

Ja reflektants nav ieguvis studiju vietu pirmajā kārtā, tomēr vēlas studēt, viņam laikā no 11. līdz 15. jūlija plkst. 16 ir iespēja reģistrēties otrajai kārtai. Konkursa otrajā kārtā var iegūt apstiprinājumu savai provizoriski iegūtajai studiju vietai, vai arī iegūt studiju vietu augstākā prioritātē. Nepiesakoties otrajai kārtai, reflektants izstājas no vienotās uzņemšanas un zaudē iespēju iegūt studiju vietu.

Detalizēta informācija par elektronisko pieteikšanos studijām - pieteikšanās un pakalpojuma apmaksas kārtība, skaidrojums par prioritāšu noteikšanu un konkursa norisi, kā arī augstskolu uzņemšanas punktu adreses, darba laiki un kontakttālruņi – pieejami portāla www.latvija.lv sadaļā "Pieteikšanās studijām".

Uzņemšana LLU un dokumentu pieņemšana notiek no 2.līdz 8.jūlijam Jelgavas pils 2.stāvā Sudraba zālē plkst. 9:00-18:00.

Plašāka informācija: www.llu.lv/uznemsana

Jautājumus par uzņemšanu uzdod LLU Uzņemšanas komisijas galvenajai speciālistei Rasmai Veinbergai: Rasma.Veinberga@llu.lv, 63005703

Jautājumus par studiju programmas izvēli uzdod LLU karjeras konsultantei Santai Tuhermai: Santa.Tuherma@llu.lv, 63005712

 

Agita Gabranova
Publicēts: 25.06.2014 15:44Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG