WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Sākusies studentu uzņemšana pamatstudijās un maģistrantūrā

No 2. jūlija sākusies pieteikumu apstiprināšana studijām Latvijas Lauksaimniecības universitātes 27 pamatstudiju un 24 augstākā līmeņa studiju programmām. Topošie studenti pieteikties varēs līdz 8. jūlijam, kad Jelgavā uzņemšana noslēgsies ar unikālajām “Uzņemšanas nakts" svinībām.
Foto: Agita Gabranova

Latvijas Lauksaimniecības universitāte 2014./2015. akadēmiskajā gadā piedāvā 27 pamatsudiju programmas ar tikai topošajiem pirmkursniekiem pieejamām 720 valsts apmaksātām studiju vietām. Savukārt augstākā līmeņa studijas iespējams izvēlēties no 24 studiju programmām, iegūstot kādu no 207 "budžeta vietām".

Pirms savas izvēles izdarīšanas, LLU aicina katru studētgribētāju pievērst uzmanību unikālajam testam "Studiju izvēle", kas paredzēts ikvienam interesentam studiju programmas izvēles atvieglošanai. "Mēs piedāvājam pildīt šo testu, lai reflektanti pēc iespējas pilnīgāk varētu pārliecināties par savu jau izdarīto izvēli, vai aizdomāties par kādu jaunu savas profesionālās izaugsmes iespēju. Tests atklāj, cik lielā mērā reflektanta intereses studēt LLU ir pamatotas, un kāda studiju programma vai programmas viņam varētu būt atbilstošākās," aicina LLU Sabiedrisko attiecību un karjeras centra konsultante Santa Tuherma.

Jau pirms nedēļas, 25. jūnijā sākās elektroniskā pieteikšanās 2014./2015. studiju gadam pamatstudijās, kad reflekanti vienotās uzņemšanas sistēmā Latvija.lv/Studijas varēja izvēlēties kādu no unikālajām 27 pamatstudiju programmām Jelgavā vai citām studiju programmām kādā no 11 augstākās izglītības iestādēm.

Savukārt no 2. līdz 8. jūlijam elektroniski aizpildītais pieteikums, uzrādot nepieciešamos dokumentu oriģinālus, jāapstiprina klātienē jebkurā no 11 vienotajā sistēmā iesaistīto augstākās izglītības iestāžu pieņemšanas punktiem, neatkarīgi no izvēlētās studiju vietas. Šajā laika posmā reflektanti var pieteikties studijām arī klātienē – pie uzņemšanas punktu operatoriem.

Tradicionāli, Jelgavā dokumentus studijām jebkurā augstskolā būs iespējams iesniegt Uzņemšanas naktī – līdz pat 8. jūlija pusnaktij.

Sekot līdzi pieteikšanās gaitai un uzzināt konkursa rezultātus varēs portālā www.Latvija.lv.

2. jūlijā sākusies arī uzņemšana LLU maģistrantūrā, un tā ilgs līdz Uzņemšanas naktij – 8. jūlija pusnaktij. LLU pamatstudiju absolventiem pieteikties augstākā līmeņa studiju programmām ir iespējams elektroniski, pieslēdzoties LLU Informācijas sistēmai (IS), taču citu augstskolu absolventi aicināti ierasties klātienē – Jelgavas pilī darba dienās no plkst. 9 līdz 18 (5. jūlijā no plkst. 10 līdz 13) vai 8. jūlijā no plkst. 20 līdz pusnaktij.

Tradicionāli LLU tiek sveikts pirmais reflektants. Šogad īpašo pagodinājumu ieguva topošais programmētājs Normunds Vētra, kas, uzņemšanas punktā ieradies pusstundu ātrāk, kā pirmo prioritāti izraudzījās valsts apmaksāto LLU Informācijas tehnoloģiju fakultātes studiju programmu "Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai". Datori jaunieti interesējuši jau kopš bērnības, un līdz šim darbība šajā jomā ir bijusi N. Vētras ikdiena. Reflektanta augstskolas izvēli ietekmēja vairāki faktori, kur galvenie no tiem bija – augstskolas prestižs attiecīgajā studiju programmā, kā arī pastāvīgās dzīvesvietas nodrošinājums Jelgavā.

 DSC_0315.JPG

 

Plašāka informācija par studiju programmām un uzņemšanas nosacījumiem LLU atrodama mājas lapas sadaļā Nāc studēt, pa tālruni 63005703 vai rakstot e-pastu ukom@llu.lv.

 

Agita Gabranova
Publicēts: 02.07.2014 10:27Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG