WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


Pirmajā uzņemšanas dienā LLU apstiprināti teju 200 studiju pieteikumu pamatstudijāsgalerija

Pirmajā pieteikumu pieņemšanas dienā 2. jūlijā LLU pamatstudiju programmas 762 gadījumos izvēlētas kā viena no prioritātēm, bet kā galveno prioritāti studijas mūsu universitātē atzīmējuši 200 studētgribētāji.
Foto: Agita Gabranova

Vislielākā popularitāte šobrīd ir studiju programmai "Lauksaimniecība", kura izvēlēta kā pirmā studiju prioritāte 26 pieteikumos. Otro un trešo vietu ieņem "Veterinārmedicīna" un "Ekonomika", kas minētas kā pirmās prioritātes attiecīgi 21 un 18 pieteikumos.

Tā kā LLU jau vairākus gadus piedalās vienotās uzņemšanas pamatstudiju programmu sistēmā (VUPP), LLU Uzņemšanas komisija Jelgavas pilī un Siguldas un Laidzes filiālēs pieņem studētgribētāju pieteikumus arī uz 10 citām Latvijas augtskolām. Šogad pirmajā dokumentu pieņemšanas dienā Uzņemšanas komisija darbu uzsākusi ļoti aktīvi un saņēmusi 199 pieteikumus pamatstudijām.

"Reflektantu aktivitāte ir manāmi lielāka kā pērn, kad LLU uzņemšanas punktos saņēmām 161 pieteikumu, bet šodien 199 pieteikumus. Protams, jāņem vērā fakts, ka šajos pieteikumos kā prioritātes izvēlētas ne tikai LLU, bet arī citu augstskolu studiju programmas. Kopumā statistika šobrīd izskatās cerīga, un sagaidām, ka turpmākajās dienās noritēs tikpat intensīvs darbs, un saņemsim vairāk pieteikumu uz LLU programmām," atklāj LLU Informācijas sistēmu daļas vadītāja Sandra Sproģe.

Paralēli uzņemšanai pamatstudijās norit pieteikšanās arī maģistrantūrā, kurā pirmajā uzņemšanas dienā saņemti 66 pieteikumi. No tiem 63 piedalās konkursā uz pilna laika studijām, bet 3 – nepilna laika studijām. Lielākais pieteikumu skaits saņemts uz programmām "Ekonomika" un "Informācijas tehnoloģijas", taču vissīvākā konkurence uz budžeta vietām jau šobrīd izveidojusies studiju programmā "Meža ekonomika un politika".

Turpmākās nedēļas laikā uzņemšanas skaita dinamikai pamatstudijās un maģistrantūrā ikviens interesents var sekot līdzi LLU mājaslapā.

Atgādinām, ka studētgribētāju pieteikumu pieņemšana notiks līdz 8. jūlijam, kas noslēgsies ar tradicionālo Uzņemšanas nakts pasākumu Jelgavas pilī.

 

Lana Janmere
Publicēts: 02.07.2014 20:11Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG