WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


Reflektanti no visas Latvijas izvēlas studēt LLUgalerija

Turpinās rosība LLU centrālā uzņemšanas punkta telpās. Savus studiju pieteikumus pie LLU Uzņemšanas komisijas apstiprināt ieradušies reflektanti no visas Latvijas teritorijas.
Foto: Agita Gabranova

Pagaidām vislielāko popularitāti izpelnījušās studiju programmas, kurās saņemti visvairāk pieteikumu, ir – "Lauksaimniecība""Veterinārmedicīna" un "Mežinženieris". Pēc statistikas datiem turpat seko arī – "Ekonomika", kā arī "Datorvadība un datorzinātne".

LLU Uzņemšanas komisijas galvenā speciāliste Rasma Veinberga norāda, ka divu dienu laikā ir saņemts daudz e-pastu, kur studētgribētāji vēršas pēc palīdzības ar jautājumiem par iestāšanās nosacījumiem, nepieciešamajiem dokumentiem, kā arī sagaidāmajiem studiju programmu nodarbību grafikiem.

Savukārt Uzņemšanas komisijas locekle Lana Janmere pauž gandarījumu par studentu aktivitāti un vēlmi LLU ierasties no visdažādākajiem Latvijas reģioniem: "Šeit ierodas reflektanti gan no tuvākām pilsētām, novadiem un ciemiem, gan no tālākiem valsts reģioniem – no Ventspils, Smiltenes un Latgales novadiem. Galvenokārt gandrīz katru no viņiem satrauc jautājums par garantiju iegūt "budžeta vietu", kas apstiprina ekonomiskā faktora ietekmi studiju programmas izvēlē."

Reflektantes Lailas Akerfeldes uzmanību piesaistīja Pārtikas tehnoloģijas fakultātes studiju programmas, kur kā pirmā prioritāte tika izraudzīta  - "Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība" . Meitenes lēmums neesot bijis bez pamatojuma – pirms tam L. Akerfelde apguvusi zināšanas viesmīlības novirzienā, iegūstot izglītību Saldus profesionālajā vidusskolā, turklāt jaunietes sirdslieta esot ēstgatavošana, un savas prasmes viņa cer pilnveidot tieši LLU.

Krustmeitu atbalstīt lēmuma pieņemšanas brīdī bija ieradusies arī reflektantes krustmāte Aija, kura neslēpa gandarījumu par meitenes izvēli studēt LLU: "Jaunietim ir jāmācās! Jo gudrāks un enerģiskāks viņš būs, jo vieglāk un veiksmīgāk spēs veidot dzīvi!"

Savukārt ventspilnieks Artūrs Grieze savu "budžeta vietu" programmā "Būvniecība" izcīnīja LLU rīkotajās "Atvērto durvju dienās", kur katram studētgribētājam konkursa gaitā bija tā iespēja iegūt sev kāroto valsts apmaksāto studiju vietu.

Kā pirmo prioritāti - LLU studiju programmu "Lauksaimniecības inženierzinātne" - savā pieteikumā apstiprināja Dāvis Vaļenieks. Puiša dzimtā puse ir Viesīte, un par savu augstskolas izvēli jaunietim jāpasakās saviem draugiem, kuri šobrīd studē tieši LLU. Arī attiecīgajā jomā iegūtā darba pieredze un interese kļuva par pamatu programmas kā prioritātes izvirzīšanai.

reklama_21x14.jpg

Atgādinām, ka LLU 2014./2015. akadēmiskajā gadā piedāvā 27 pamatstudiju programmas un 24 augstākā līmeņa studiju programmas ar vairāk nekā 900 valsts apmaksātām studiju vietām.

Plašāka informācija par studiju programmām un uzņemšanas nosacījumiem LLU atrodama mājas lapas sadaļā "Nāc studēt", pa tālruni 63005703 vai rakstot epastu ukom@llu.lv.

 

Agita Gabranova
Publicēts: 03.07.2014 17:17Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG