WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Jelgavas pils muzejs būs atvērts Starptautiskā smilšu skulptūru festivāla laikā

Paralēli pasākuma "Starptautiskais smilšu skulptūru festivāls" norisei šo sestdien, 12. jūlijā no plkst. 11 līdz 17 Jelgavas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti apskatīt Baltijas lielāko baroka pērli – Jelgavas pili.
Foto: No LLU arhīva

Jau astoto reizi, no 12. līdz 13. jūlijam Jelgavā norisināsies Starptautiskais smilšu skulptūru festivāls, kur ar saviem mākslas darbiem viesus priecēs mākslinieki no vairākām pasaules valstīm. Svētkus pieskandinās koncerti ar tautā iemīļotiem māksliniekiem un citi pasākumi, kas garantēs patīkamu atpūtu gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem.

Paralēli festivāla norises gaitai interesenti varēs aplūkot LLU Jelgavas pili un pagalmā ziedošās rozes, kā arī baudīt vēsturisko gaisotni muzeja telpās, kur iespējams aplūkot pils sākotnējo projektu, gūt ieskatu tās vēsturiskajā interjerā, iepazīt pils noslēpumus un hercogu dzīvesstāstus. Savukārt Kurzemes un Zemgales hercogu kapenēs viesi tiek aicināti apskatīt 30 senatnīgas ekspozīcijas, kā arī hercogu tērpu un apģērbu fragmentu vitrīnas.

Interesanti tiek aicināti arī uz izklaidējošo un izglītojošo programmu kaligrāfijas darbnīcā "Dorotejas mīlestības vēstules", kurā Kurzemes un Zemgales princese Doroteja ļaus iejusties 19. gadsimta atmosfērā, izzināt kaligrāfijas noslēpumus un sagatavot pārsteigumu saviem tuvajiem un mīļajiem, nosūtot Jelgavas pilī ar roku rakstītu un ar lakas zīmogu apzīmogotu personīgu vēstuli. Cena no personas – 3 eiro, piedāvājums spēkā grupām no 15 cilvēkiem.

Turklāt īpašā garšas piedzīvojumā viesus ieraus karstās šokolādes baudīšanu hercoga rezidencē galma dāmu sabiedrībā. Šeit piedāvājums būs spēkā grupām no 20 cilvēkiem ar 4 eiro samaksu no personas.

Pieteikšanās "Dorotejas vēstuļu darbnīcai" un kārstās šokolādes baudīšanai pa tālruni 63005617 vai e-pastu muzejse-pasta adresellu.lv.

Atšķirībā no ierastā darba laika, Jelgavas pils muzejs un kapenes 12. jūlijā būs atvērtas no plkst. 11 līdz 17. Ieeja muzejā - bezmaksas, bet kapenēs - pieaugušajiem ir € 2,85, studentiem – € 2,13 un skolēniem – € 1,42.

Informējam, ka no š. g. 1. augusta ieeja Jelgavas pilī pieaugušajiem būs 2 eiro, skolēniem – 1 eiro.

Savukārt klusajā tūrisma sezonā no 1. septembra ieeja Jelgavas pilī – bezmaksas.

Muzeja darba laiks darba dienās  - no plkst. 9 līdz 17, sestdienās – no plkst. 10 līdz 16.

 

 

Lana Janmere
Publicēts: 10.07.2014 10:04Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG