WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

LLU sākusies topošo studentu reģistrēšanās un studiju līgumu slēgšana

Šonedēļ visās LLU fakultātēs tiek slēgti studiju līgumi ar topošajiem studentiem, kas uzņemšanas laikā pieteikušies studijām un izturējuši konkursu.
Foto: Lana Janmere

Uz līguma slēgšanu līdz jāņem pase vai personas apliecība (eID), kā arī visu dokumentu oriģināli un to kopijas, kas tika uzrādīti piesakoties studijām. Pamatstudiju reflektantiem tie ir:

  • atestāts/diploms;
  • atestāta/diploma pielikums (sekmju izraksts);
  • CE sertifikāti;
  • ja mainīts vārds vai uzvārds, tā maiņu apliecinošs dokuments;
  • dokumenti, kas ļauj pretendēt uz uzņemšanu ārpus konkursa.

Turpretim maģistrantūras reflektantiem – augstāko izglītību apliecinošs diploms un tā pielikums, maksājuma par pieteikumu studijām apliecinošs dokuments (kases čeks, bankas maksājuma izraksts), kā arī vārda vai uzvārda maiņu apliecinošs dokuments, ja tāds nepieciešams.

Pamatstudiju reflektanti, kuri LLU studiju programmās ieguvuši studiju vietu savā 1. prioritātē, aicināti doties uz izvēlēto fakultāti 14. un 15. jūlijā, lai slēgtu studiju līgumu. Tostarp reflektanti, kuri studiju vietu LLU būs ieguvuši pēc Vienotās uzņemšanas otrās kārtas rezultātu paziņošanas 15.jūlijā, studiju līgumus fakultātēs varēs noslēgt no 16. līdz 18.jūlijam. Sīkāka informācija par laikiem un telpām aplūkojama šeit.

Topošajiem maģistrantiem uz fakultātēm slēgt studiju līgumus jāierodas no 14. līdz 18.jūlijam. Sīkāka informācija par laikiem un telpām aplūkojama šeit.

Uzņemšana uz vakantajām studiju vietām, kuras tiks apkopotas un publicētas LLU portālā pēc līgumu slēgšanas nedēļas, fakultātēs notiks no 23.jūlija līdz 13.augustam.

Agita Gabranova
Publicēts: 13.07.2014 14:56Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG