WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Uzņemšana turpināsies vakantajās studiju vietās

Ar reflektantu reģistrēšanos un studiju līgumu slēgšanu pagājušajā nedēļā noslēdzās pamatuzņemšana LLU studiju programmās. Taču no 23. jūlija uzņemšana turpināsies studiju programmās, kurās ir brīvas studiju vietas.
Foto: no LLU arhīva

Kā tika informēts iepriekš, no 2. jūlija līdz 8. jūlijam universitātē tika pieņemti pieteikumi pamatstudiju un maģistrantūras programmās, un atbilstoši konkursā iegūtajiem rezultātiem no 14. līdz 18. jūlijam reflektanti ieradās universitātē uz studiju līgumu slēgšanu.

Šobrīd apkopotā informācija liecina, ka studiju līgumus ar universitāti noslēguši 876 topošie bakalauri un 274 topošie maģistranti, kas ir nedaudz mazāk kā bija iepriekšējā gadā. Studiju daļas galvenā speciāliste uzņemšanas jautājumos Rasma Veinberga to skaidro ar izmaiņām nepilna laika studiju pieprasījumā.

"Pagājušajā gadā nepilna laika studijām pieteicās daudz pieredzējušu speciālistu dažādās nozarēs, kuri vidējo izglītību ieguvuši pirms desmit un vairāk gadiem un kuriem augstākās izglītības ieguve ir svarīgs faktors, lai noturētos savās darba vietās. Šogad šī tendence mazinājusies, līdz ar to nedaudz mazāks ir pamatuzņemšanā noslēgto studiju līgumu skaits," skaidro R. Veinberga.

Pieprasītākā pamatstudiju programma ir "Lauksaimniecība", kurā studijas nolēmuši uzsākt 87 pilna laika un 14 nepilna laika studenti. Otrajā un trešajā vietā ierindojušās "Ekonomika" un "Veterinārmedicīna" ar attiecīgi 71 un 68 studentiem . Salīdzinoši liels studētgribētāju skaits ir arī programmā "Datorvadība un datorzinātne", kurā studiju līgumus noslēguši 62 reflektanti.

Turpretim maģistrantūrā populārākā ir studiju programma "Ekonomika", kurā studiju līgumus noslēguši 56 reflektanti. Tai seko programmas "Lauksaimniecības inženierzinātne", "Informācijas tehnoloģijas" un "Pārtikas zinātne".

Uzņemšana turpināsies no 23. jūlija līdz 13. augustam tajās studiju programmās, kurās būs vakantas studiju vietas. Informācija par tām būs pieejama pēc fakultāšu dekānu un universitātes vadības lēmuma pieņemšanas un tiks publicēta LLU mājas lapā.

Lana Janmere
Publicēts: 21.07.2014 10:00llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG