WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Aicina pieteikties programmai "Lauksaimniecības pamati"

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Mūžizglītības centrs izsludinājis pieteikšanos profesionālās pilnveides programmai "Lauksaimniecības pamati" (licences Nr. P-9779), kas sāksies 29. augustā.
Foto: no LLU arhīva

Programmas mērķis ir sniegt izpratni, zināšanas un prasmes racionālā resursu izmantošanā un efektīvas, ilgtspējīgas lauksaimniecības produkcijas ražošanā tiem, kas saistīti ar lauksaimniecības nozarēm un citiem interesentiem, kuriem nav lauksaimnieciskās izglītības.

Izglītības procesā būs iespējas iegūt zināšanas par lauksaimniecības pamatnozarēm – augkopību (dārzkopību, laukkopību (graudaugi, kartupeļi, šķiedraugi, eļļas augi un pākšaugi)) un lopkopību (govkopību, cūkkopību, aitkopību, kazkopību, putnkopību, dīķsaimniecību, biškopību un zirgkopību) un izstrādāt saimniecības biznesa plānu izvēlētajā lauksaimniecības apakšnozarē.

Lekcijas un seminārus vadīs pieredzējuši LLU mācībspēki augkopības un lopkopības nozarēs.

Programma ir licenzēta Izglītības un zinātnes ministrijā. Tās apjoms ir 320h, un noslēgumā dalībnieki saņems apliecību par iegūtu profesionālās pilnveides izglītību lauksaimniecībā.

Šobrīd tiek komplektēta arī otra grupa, kura mācības sāks 4. oktobrī.

Pieteikties kursos un iegūt papildus informāciju var LLU Mūžizglītības centra mājas lapā www.mc.llu.lv vai pie tālākizglītības speciālistes Antras Bērziņas (antra.berzina@llu.lv, tālr. 63005715, 29171112)

Informāciju par citiem Mūžizglītības centra piedāvātajiem kursiem var iegūt šeit.

Lana Janmere
Publicēts: 30.07.2014 11:49llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG