WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Rektore paraksta "ERASMUS+" līgumu nākošajam studiju gadam

Šodien, 30. jūlijā, Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA) notika svinīgs pirmo "Erasmus+" programmas līgumu parakstīšanas pasākums, kurā piedalījās arī LLU rektore Irina Pilvere.
Foto: VIAA

LLU ir viena no augstākās izglītības iestādēm, kas piedalās programmā "Erasmus+" un būs tiesīga 2014./2015. studiju gadā īstenot mobilitātes projektus. Rektore I. Pilvere kā universitātes pilnvarotā persona ir parakstījusi finansējuma līgumu ar VIAA, tādējādi sniedzot iespēju turpināt līdzšinējo studentu, mācībspēku un darbinieku mobilitāti.

Interesenti, kas vēlas pieteikties mobilitātes braucieniem, aicināti sekot līdzi informācijai LLU mājas lapā, kā arī uzdot jautājumus Ārlietu daļas speciālistiem (e-pasts: foreigne-pasta adresellu.lv, tālr. 63005608)

"Erasmus+" ir sākusies 2014.gadā kā jaunā Eiropas Savienības izglītības, mācības, jaunatnes un sporta programma. Tā apvieno vienā programmā vairākas pašreizējās ES atbalsta programmas (tajā skaitā Comenius, Leonardo da Vinci, Grundtvig, Erasmus, Jean Monnet, u.c.) un aizstāj tās ar vienu. Programma ilgs no 2014. līdz 2020. gadam.

Lana Janmere
Publicēts: 30.07.2014 15:25llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG