WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Universitātes konferences rakstu krājums indeksēts "Scopus" datubāzē

Kopš 31. jūlija prestižajā zinātnisko rakstu datubāzē "Scopus" indeksēts LLU konferences rakstu krājums "Research for Rural Development 2013".

Rakstu krājumā iekļautas 68 universitātes mācībspēku un doktorantu publikācijas no dažādām zinātņu jomām, kuru pētniecības virzieni saistīti ar lauku teritoriju attīstību. Referātus par tām plašākai auditorijai bija iespēja noklausīties starptautiskās zinātniskās konferences "Research for Rural Development 2013" laikā.

Izdevuma zinātniskā redaktore ir LLU Lauksaimniecības fakultātes dekāne, Dr.agr. Zinta Gaile, bet orgkomitejas redaktore ir Doktorantūras daļas vadītāja Ausma Markevica.

Interesenti ar publikācijām minētajā datubāzē var iepazīties LLU Fundamentālajā bibliotēkā vai izmantojot universitātes tīklu. Detalizētāka informācija atrodama bibliotēkas mājas lapā.

Atgādinām, ka "Scopus" ir izdevniecības "Elsevier" bibliogrāfiskās un citēšanas informācijas datubāze. Tā satur vairāk par 5000 starptautisko izdevēju 20500 žurnālu nosaukumus un 5.3 miljonus konferenču materiālu. Rakstu krājuma iekļaušana šādā datubāzē ir viens no kritērijiem, kas nosaka zinātniskas institūcijas kompetenci un prestižu.

Lana Janmere
Publicēts: 01.08.2014 12:36llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG