WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Uzmanību topošie 1. kursa studenti! Sākas pieteikumu iesniegšana Gerhardu stipendijai!

LLU Attīstības fonds no 5. līdz 20. augustam pieņem elektroniskus pieteikumus Artūra un Ērikas Gerhardu stipendijai.

Stipendijai var pieteikties LLU reflektanti, vidējo vispārējo vai vidējo speciālo izglītību ieguvušie jaunieši, kuri šī gada vasarā noslēguši studiju līgumu par pilna laika studijām LLU Lauksaimniecības, Lauku inženieru, Tehniskās, Meža, Pārtikas tehnoloģijas vai Veterinārmedicīnas fakultātē.

Stipendiju konkursa kārtībā piešķir vienam stipendiātam uz vienu studiju gadu, kuram izmaksā 145 EUR mēnesī un desmit mēnešus gadā. Sekmīgu studiju gadījumā stipendiāts turpina saņemt stipendiju, līdz absolvē pamatstudijas, t.i., stipendiju saņem 4-6 gadu garumā atkarībā no studiju programmas ilguma.

Detalizētu informāciju un stipendiju konkursa nolikumu lūdzam skatīt LLU Attīstības fonda mājas lapā.

Stipendija ir viena no pirmajām stipendiju programmām, kas dibināta LLU Attīstības fondā 2009. gada 16. oktobrī. Tās dibinātāji ir latvieši Artūrs un Ērika Gerhardi, kas Otrā pasaules kara laikā bijuši spiesti emigrēt no Latvijas uz ASV. Viņi vēlējās palīdzēt Latvijas studentiem, kas grib dzīvē sasniegt savus mērķus un palīdzēt atkal radīt Latvijas laukus tādus, kādiem tiem vajadzētu būt. Tādēļ tika dibināts šāds stipendiju fonds, ko veido abu Gerhardu iekrājumi.

Lai gan Artūrs un Ērika Gerhardi jau ir aizsaulē, stipendijas fonda organizētāji ir viņu tuvi draugi Pēteris un Ingūna Ozoli, kas velta daudz laika, lai studējošie saņemtu Gerhardu stipendiju. Līdz šim Gerharda stipendiju ieguvuši 4 LLU studenti.

 

Lana Janmere
Publicēts: 05.08.2014 12:29Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG