WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Tehnisko sporta veidu svētki - Jelgavā

17. augustā Jelgavā - Sporta un atpūtas kompleksā "Rullītis", norisināsies "Tehnisko sporta veidu svētki", ko organizē biedrība "Mehu absolventi" kopā ar ilggadējiem un uzticamiem sadarbības partneriem - biedrību "Jaunatnes tehnisko sporta veidu centrs", Jelgavas pilsētas domi, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi (JPPI) "Sporta servisa centrs", un JPPI "Kultūra"
Foto: DC Media

Pasākuma mērķis ir ātruma, adrenalīna un asu izjūtu cienītājus vienkopus pulcēt slēgtā trasē, dodot iespēju pārliecināties par savām braukšanas prasmēm kādā no piedāvātajām disciplīnām - Ātruma aplis, Kartings (Igates LeMans), Mini-dragreiss vai Drifts. Tieši šīs ir tās disciplīnas, kuras parāda vai dalībnieks prot vadīt savu auto, izjust tā gabarītus, ievērot distanci no šķēršļiem un reaģēt uz nestandarta situācijām, kura rodas no citiem dalībniekiem.

Ņemot vērā to, ka sporta un atpūtas komplekss "Rullītis" atrodas pie vienas no tīrākās ūdens tilpnes Jelgavā - Ruļļu karjeras, tad šis būs arī lielisks atpūtas pasākums, kur ģimenēm, radiem, draugiem vai vienkārši paziņām pavadīt kopā.

Bezmaksas reģistrācija un sīkāku informāciju par notikumiem "Tehnisko sporta veidu svētkos - Jelgavā" var iegūt, apmeklējot mājas lapu www.mehiem.lv

Informāciju sagatavoja Jānis Kuķis

Tehnisko sporta veidu svetki - Jelgava 2014.jpg

Lana Janmere
Publicēts: 12.08.2014 09:14llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG