WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Uzmanību! Jaunieši tiek aicināti piedalīties starptautiskā projektā Čehijā!

Latvijas Lauksaimniecības universitāte kopā ar partneriem īsteno programmas "Jaunatne darbībā" projektu "Inclusion for all", kura ietvaros tiek meklēti jaunieši, kas vēlas doties uz Čehiju un vienas nedēļas garumā gūt starpkultūru pieredzi.

Projektā "Inclusion for all" iesaistītas 5 valstis: Latvija, Slovākija, Ungārija, Rumānija un Čehija. Latviju pārstāvošā organizācija ir LLU. Projekta aktivitātes norisināsies Čehijā no 2014. gada 14.līdz 20. septembrim un tā ietvaros 25 jaunieši no minētajām valstīm vecumā no 17 līdz 30 gadiem piedalīsies neformālās izglītības seminārā, lai diskutētu par sociālo iekļaušanu, aizspriedumiem, stereotipiem un aktīvu pilsonību.

Ja esi aktīvs LLU students, kuram nav sveša angļu valoda un vēlies iepazīt citu Eiropas valstu kultūru, tad dalība šajā projektā ir domāta tieši Tev!

Lai pieteiktos dalībai projektā, interesējies LLU Projektu daļā – 177. kabinetā, raksti uz e-pastu projekta kontaktpersonām: dace.maulinae-pasta adresellu.lv vai maija.jankevicae-pasta adresellu.lv, vai zvani 63005693.

Dalībnieku uzturēšanās un ēdināšana, kā arī 70% no ceļa izdevumiem tiek segta no projekta līdzekļiem. Dalībniekiem jāsedz 30% ceļa izdevumi.

Pieteikšanās līdz š.g. 27.augustam!

Lana Janmere
Publicēts: 25.08.2014 11:26llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG