WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Jaunā studiju gada sākumu atklās ar Imatrikulācijas aktu

LLU jaunais studiju gads tiks atklāts 1. septembrī plkst. 9.00 ar tradicionālo Imatrikulācijas aktu, kad Jelgavas pils pagalmā universitātes saimē svinīgi tiks uzņemti jaunie studenti.
Studenti ierodas uz Imatrikulācijas aktu 2013. gada septembrī

Pirmkursnieki aicināti pie Jelgavas pils pulcēties jau plkt. 8.30, gatavojoties ieiešanai augstskolas pagalmā kolonnā pa astoņi noteiktā secībā: Veterinārmedicīnas fakultāte (VMF), Informācijas tehnoloģiju fakultāte, Meža fakultāte, Lauksaimniecības fakultāte, Pārtikas tehnoloģijas fakultāte, Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte, Lauku inženieru fakultāte un Tehniskā fakultāte.

Īpaša uzmanība jaunajiem studentiem 1. septembrī būtu jāpievērš apģērba izvēlei. LLU Studentu kluba vadītaja Anita Prūse atgādina, ka Imatrikulācijas akts ir pasākums, kas pieprasa ārējo sakārtotību un piemērotību akadēmiskajai videi, ko lūdz ievērot arī studentiem.

Pasākuma gaitā visus svinīgi uzrunās LLU rektore Irina Pilvere, studiju prorektors Kaspars Vārtukapteinis, fakultāšu dekāni, Jelgavas pilsētas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, kā arī LLU Studējošo pašpārvaldes pārstāvji, savukārt līdz ar studentu himnas "Gaudeamus" atskaņošanu, jaunieši tiks oficiāli imatrikulēti, kļūstot par pilntiesīgiem LLU studentiem. Imatrikulācijas aktu kā īpašais viesis arī apmeklēs Labklājības ministrs Uldis Augulis.

Pēc tam studenti aicināti kopīgi piedalīties Akadēmiskā ceļa veidošanā, kuru papildinās jau trešā 30x30 cm lielā akmens plāksne ar vēstījumu universitātes nākamajām paaudzēm. Akadēmiskais ceļš kalpos kā simbols izaicinājumiem un šķēršļiem ceļā uz augstāko izglītību, gan kā vieta, kur pēc gadiem satikties un salidojumos gremdēties atmiņu stāstos.

Savukārt par Imatrikulācijas akta veiksmīgu norisi katru gadu atbildīga ir viena no LLU fakultātēm. Šogad šis pienākums uzticēts VMF studentu saimei.

Lana Janmere
Publicēts: 28.08.2014 11:25llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG