WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Student, nenokavē pieteikšanos amatierkolektīvu atlasēm!

Ja esi radošs jaunietis un vienlaikus ar kvalitatīvas augstākās izglītības apgūšanu vēlies pilnveidot savu talantu, tad LLU studentu amatierkolektīvi uzņemšanā gaida tieši Tevi.
Foto: Ruslans Antropovs

Dziesma, deja un teātris mūsu augstskolas vārdu stiprinājuši jau desmitiem gadu. LLU darbojas septiņi aktīvi amatierkolektīvi: tautas deju ansamblis "Kalve", jauniešu deju kolektīvs "Skalbe", vidējās paaudzes deju kolektīvs "Kalve Zelta smiltis", vīru koris "Ozols", jauktais koris "Riti", studenšu koris "Liepa" un Studentu teātris, kuru nebeidzamais darba spars un nenorimstamā enerģija likusi par sevi manīt daudzos jo daudzos konkursos, festivālos, izrādēs un svētkos.

Studenta ceļš nav mūžīgs, arī amatierkolektīvu sastāvs laikam ejot mainās. Tāpēc katram jaunajam un jau esošajam studentam ir dota brīnišķīga iespēja studiju gada sākumu atzīmēt ar pievienošanos kādam no pašdarbības kolektīviem.

LLU Studentu kluba vadītāja Anita Prūse norāda, ka tā ir jebkura jaunieša lielā iespēja sevi pilnveidot, piepildīt brīvo laiku ar pozitīvām un enerģiskām aktivitātēm, turklāt bez maksas. Dalība amatiermākslas kolektīvos sniedz iespēju iegūt jaunus draugus, domubiedrus ārpus studiju procesa, pilnveidot organizatoriskās prasmes un sniedz brīnišķīgu emociju gammu, rādot paveikto uz lielās skatuves gan universitātē, Latvijā, gan starptautiskos festivālos ārvalstīs.

Pieteikšanās studentu amatierkolektīvos sāksies 2. septembrī, kad interesentus gaidīs vīru kora "Ozols" kolektīvs.

Nenokavē arī Tu savu lielo izdevību!

Informācija par amatierkolektīvu uzņemšanas laiku un vietu atrodama šeit.

Agita Gabranova
Publicēts: 30.08.2014 17:14llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG