WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


Imatrikulācijas akts 2014galerija

LLU jaunais studiju gads tika atklāts 1. septembrī ar tradicionālo Imatrikulācijas aktu, kad Jelgavas pils pagalmā studentu saimē svinīgi uzņēma pamatstudiju studentus.
Foto: Ruslans Antropovs

Pasākuma gaitā jaunos studentus uzrunāja rektore Irina Pilvere, studiju prorektors Kaspars Vārtukapteinis, Jelgavas pilsētas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, kā arī LLU Studējošo pašpārvaldes pārstāvji, savukārt līdz ar studentu himnas "Gaudeamus" atskaņošanu, jaunieši tiks oficiāli imatrikulēti, kļūstot par pilntiesīgiem LLU studentiem.

Imatrikulācijas aktu ar savu klātbūtni pagodināja Labklājības ministrs Uldis Augulis, kurš atzinīgi vērtē Jelgavas pils pieejamību cilvēkiem ar kustību traucējumiem un piedāvātās e-studijas programmās "Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija" un "Sabiedrības pārvalde". Ministrs uzsvēra, ka šāda iespēja ļauj izglītību iegūt mazaizsargātām sabiedrības grupām un veicina to dzīves kvalitāti.

Pēc tam studenti un viesi kopīgi piedalījās Akadēmiskā ceļa veidošanā, kuru papildināja jau trešā 30x30 cm lielā akmens plāksne ar vēstījumu universitātes nākamajām paaudzēm. Akadēmiskais ceļš kalpo kā simbols izaicinājumiem un šķēršļiem ceļā uz augstāko izglītību, gan kā vieta, kur pēc gadiem satikties un salidojumos gremdēties atmiņu stāstos.

Jaunajā studiju gadā studijas LLU sāks 1040 pamatstudiju un 301 maģistrantūras studenti.

Pilnu fotogaleriju iespējams aplūkot šeit.

Lana Janmere
Publicēts: 01.09.2014 13:07llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG