WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Studijas LLU rudens semestrī sāk arī studenti no ārzemēm

Šodien, 1.septembrī, jaunais studiju gads Latvijas Lauksaimniecības universitātē sākas ārzemju studentiem, kurus Rektorāta sēžu zālē svinīgi sveica rektore Irina Pilvere.
Foto: Everita Pļavniece

Sveicot ārzemju studentus, rektore I. Pilvere izteica atzinību par izvēli studēt Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) un vēlēja studiju laikā iegūt noderīgas zināšanas un jaunus draugus.

Klātesošie tika iepazīstināti ar LLU un ESN tīkla darbību Jelgavā, kā arī plānotajām aktivitātēm iepazīšanās nedēļas laikā. Lekcijas fakultātēs ārzemju studentiem sāksies no 8. septembra, kad viņiem būs iespēja satikties ar mācībspēkiem un tuvāk iepazīt studiju vidi.

Rudens semestrī LLU viesojas 23 studenti no Čehijas, Portugāles, Slovākijas, Polijas, Francijas, Igaunijas, Spānijas, Bulgārijas, Vācijas un Kazahstānas. Lielākā daļa no tiem ir ERASMUS+ mobilitātes programmas studenti. Turklāt viena studente studēs ar Nordplus mobilitātes programmas atbalstu un četri studenti izmanto Kazahstānas finansiālo atbalstu. Ārzemju studenti izvēlējušies studijas Ekonomikas un sabiedrības attīstības, Lauksaimniecības, Veterinārmedicīnas un Lauku inženieru fakultātēs.

Jāatgādina, ka LLU studenti aicināti kļūt par ārzemju studentu draugiem jeb "badijiem". Vairāk informācijas par šo iespēju var iegūt Starptautiskās sadarbības centrā pie speciālistes Daigas Unferihtas (e-pasts: daiga.unferihtae-pasta adresellu.lv, tālr. 63005698).

Lana Janmere
Publicēts: 01.09.2014 14:04llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG