WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Pirmo reizi Latvijā LLU organizē konferenci par informācijas sistēmām lauksaimniecībā un mežsaimniecībā

Konference "ISAF 2014"(18th International Conference on Information Systems for Agriculture and Forestry) norisināsies 15.-17. septembrī, lai veicinātu Informāciju un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) atvērtās inovācijas lauksaimniecībā un mezšaimniecībā.
Foto: no LLU arhīva

"ISAF 2014" ir ne tikai zinātniskā konference, bet arī diskusiju vieta dažādām ieinteresēto personu grupām – zinātniekiem, lauksaimniekiem, mežsaimniekiem un meža īpašniekiem, konsultantiem, politiķiem un ierēdņiem. Tās ietvaros norisināsies 2 (divas) darba grupas "Open Data for Agriculture, Forestry, Environment and Rural development" un"Open Data Hackathon".

Konferences mērķis ir veicināt IKT atklātās inovācijas lauksaimniecībā, kurā jaunākie zinātniskie pētījumi ir ciešā sadarbībā ar dažādām ieinteresētajām grupām un lietotājiem.

Plānots, ka konferences plenārsēdi pagodinās ar savu klātbūtni Zemkopības Ministrijas, Zemgales Plānošana reģiona, Jelgavas pilsētas, lauksaimnieku organizāciju un Eiropas Komisijas pārstāvji, kā arī LLU rektore Irina Pilvere un konferences organizators, kluba "Ossiach" pārstāvis no Čehijas Karels Čarvats (Karel Charvat).

Konferencē aicināti piedalīties lauksaimniecības un mežsaimniecības zinātnieki un praktiķi, jo tā būs īpaša izdevība uzzināt informāciju par jaunākajiem sasniegumiem dažādās tautsaimniecības nozarēs un informācijas tehnoloģiju (IT) pielietojumu tajās.

Detalizētāka informācija atrodama konferences mājas lapā, kā arī sazinoties ar organizatoru pārstāvi no LLU - Dzidru Kreišmani (dzidra.kreismanee-pasta adresellu.lv, 29431756).

Konferences ģenerālatbalstītājs ir klubs "Ossiach", kurā apvienojušies IT, lauksaimniecības un mežsaimniecības zinātnieki un praktiķi, lai izstrādātu priekšlikumus par nākotnē veicamiem pētījumiem, IT izmantošanu lauksaimniecības un mežsaimniecības uzņēmumos un iesniegtu politikas rekomendācijas Eiropas Komisijai.

Konferences izvērstu programmu skatīt raksta pielikumā.

Nosaukums Datnes izmērs
ISAF konferences programma 0.36 MB
Lana Janmere
Publicēts: 02.09.2014 11:53llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG