WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

LU Fonda mecenātu stipendijām var pretendēt arī LLU studenti

Sākusies pieteikšanās Latvijas Universitātes (LU) Fonda mecenātu stipendijām, līdz 1.oktobrim aizpildot on-line anketu mājas lapā www.fonds.lv.Latvijas Lauksaimniecības universitātes(LLU) studenti var pretendēt uz "Valpro" stipendiju un uz stipendijām, ko izveidojušas pašvaldības.
Foto: no LU

LU Fonds sadarbojas ar Latvijas pašvaldībām, lai piešķirtu stipendijas labākajiem sava novada jauniešiem. Šogad uz stipendijām būs iespēja pretendēt Jelgavas, Saldus, Salaspils un Engures iedzīvotājiem, kas šogad absolvēja vidējo mācību iestādi un 2014./2015.akad. gadā ir iestājušies kādā no Latvijas augstskolām un šobrīd ir 1.kursa studenti. Šiem studentiem ir iespēja pretendēt uz Jelgavas novada pašvaldības stipendiju, Salaspils novada pašvaldības stipendiju, Saldus novada pašvaldības stipendiju, Engures novada pašvaldības stipendiju.

"Valpro" stipendijas mērķis ir atbalstīt eksakto zinātņu studentus, kuri ir labākie savā pētnieciskajā studiju jomā. Uz stipendiju var pretendēt LLU bakalauri (sākot no 2.kursa) un maģistranti, ja viņi studē LLU Tehniskajā fakultātē (studiju programma: Mašīnu projektēšana un ražošana). Stipendijas apmērs ir 3 000 eiro/akad.gadā.

Lai pieteiktos LU mecenātu stipendijām, vidējā atzīme nedrīkst būt zemāka par 7,5 ballēm (Saldus novada pašvaldības stipendijai: ne zemākai par 8 ballēm), anketā ir jānorāda ziņas par sevi, jāpievieno noteikta parauga CV, kā arī jānorāda motivācija stipendijas saņemšanai, sabiedriskā darbošanās un akadēmiskie sasniegumi. Rekomendācijas no saviem e-pastiem nosūta docētāji uz e-pastu: fondse-pasta adresefonds.lv (rekomendācijas var tikt iesniegtas tikai no docētāju e-pastiem).

Informāciju par pieteikšanos un pieteikuma anketu var atrast portālā:www.fonds.lv

Lana Janmere
Publicēts: 03.09.2014 09:37llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG