WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Sporta centrs aicina uz pirmkursnieku sporta sacensībām

Jau 10. septembrī ar cīņām volejbolā pirmā kursa studentiem sāksies tradicionālās sporta sacensības, kuras norisināsies līdz 29. septembrim, kad LLU Sporta centrā par noslēdzošo uzvaru cīnīsies universitātes labākie jaunie peldētāji.
Foto: no LLU arhīva

LLU pirmā kursa studentu sacensības ir augstskolas tradīcija, kas dažādās disciplīnās jaunos sporta entuziastus vieno patriotiskā cīņā par uzvaru savai fakultātei. Šīs sacensības ir pirmais solis augstskolas sporta dzīvē, kur katram jaunajam studentam tiek dota iespēja pierādīt savas prasmes kādā no sešām sacensību disciplīnām.

LLU Sporta centra direktors Jānis Vītols norāda, ka pirmā kursa sporta sacensības rada iespēju katram jaunietim atrast sevi universitātes sporta vidē. Turklāt studentiem, kuru prasmes attiecīgā disciplīnā mērojamas augstā līmenī, tiek piedāvāta vieta arī LLU izlasēs.

Šogad pirmkursnieki mērosies spēkiem volejbolā, smagatlētikā, vieglatlētikā, basketbolā, futbolā un peldēšanā, kā rezultātā tiks noteikta sportiskākā LLU fakultāte kopvērtējumā, kas tradicionāli tiks godināta ikgadējā Sporta ballē.

Informācija par sacensību noteikumiem, norises laiku un vietu atrodama LLU mājas lapas sadaļā "Pirmkursnieku sacensības".

Agita Gabranova
Publicēts: 05.09.2014 09:14



llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG