WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

LLU izgudrotāji aicināti piedalīties izstādē

Piekto gadu pēc kārtas oktobrī tiek rīkota Izgudrojumu un inovāciju izstāde MINOX 2014, kurā būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem izgudrojumiem un inovatīviem risinājumiem, kuri radīti mūsu valstī, un klātienē tikties ar to autoriem.
Foto: no LLU arhīva

Izgudrojumu un inovāciju izstāde MINOX 2014 no tiks 10.-11.oktobrī, Rīgā, Kaļķu ielā 1, Rīgas Tehniskajā universitātē. Pārstāvēti būs gan vadošie pētniecības institūti, gan inovatīvie uzņēmumi, gan individuālie izgudrotāji un jaunieši no dažādām Latvijas vietām. Dalībai izstādē aicināti pieteikties arī LLU izgudrotāji, kuriem ir izgudrojumi ar ko lepoties.

Izstādes ietvaros tiek plānotas dažādas aktivitātes:

  • Biznesa programma;
  • Jauno izgudrotāju konkurss;
  • Aktivitātes radošai atpūtai: Koka auto sacensības, Saules mašīnu ātruma sacensības, Filmu programma u.c.

Izstādē aicināti piedalīties:

  • Augstskolu un pētniecības institūtu zinātnieki, izgudrotāji un jaunie pētnieki
  • Individuālie izgudrotāji no visas Latvijas
  • Jaunie inovatīvie tehnoloģiju uzņēmumi (start-ups)
  • Uzņēmumi ar saviem izgudrojumiem un inovācijām
  • Jaunieši ar savām izgudrojumu idejām

Lai piedalītos izstādē, ir jāaizpilda vienkārša pieteikuma veidlapa izstādes mājas lapā www.izgudrotaju-diena.lv. Dalībai izstādē jāsagatavo izgudrojuma idejas makets (no kartona vai jebkura cita materiāla) vai darbojošs modelis. Ja nepieciešams, izstādes organizatori var sagatavot izgudrojuma uzskatāmu demonstrāciju. Pieteikšanās termiņš ir 30.septembris.

Izgudrojumu un inovāciju izstādi MINOX 2014 organizē biedrība "CONNECT Latvija", kas palīdz jaunu, inovatīvu projektu autoriem, kā arī sekmē inovatīvas ekosistēmas veidošanos Latvijā, rīkojot dažādas aktivitātes, piemēram, Tramplīna pasākumus, Izgudrotāju dienas, Komandas veidošanas forumus, kur tiekas izgudrotāji ar uzņēmējiem un investoriem, lai attīstītu jaunus, inovatīvus projektus (kontaktinformācija: Elmārs Baltiņš, tel. 29100252, e-pasts: info@connectlatvia.lv).

Otrs izstādes galvenais organizators ir Latvijas Izgudrotāju biedrība, kas dibināta 2007.gadā ar mērķi apvienot Latvijas izgudrotājus un sniegt atbalstu izgudrojumu izstrādei un komercializācijai. Biedrība sekmē intelektuālā rūpnieciskā īpašuma aizsardzības sistēmas pilnveidošanu un izgudrotāju darbības popularizēšanu (kontaktinformācija: Mareks Justs, tel. 26404414, e-pasts: izgudrotaji@gmail.com).

Lana Janmere
Publicēts: 11.09.2014 10:14llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG