WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Korporācijas aicina pirmkursniekus uz fotoorientēšanos Jelgavā!

29. septembrī notiks jau otrais "Jelgavas studentu un studenšu korporāciju ceļojošās balvas izcīņas skrējiens 2014", kuram īpaši aicināti pieteikties šī gada 1. kursu studenti.
Foto: Ruslans Antropovs

Pagājušajā gadā Jelgavas studentu un studenšu korporācijas aizsāka jaunu tradīciju - fotoorientēšanās sacensības pirmā kursa studentiem. Šogad tās tiks rīkotas 29. septembrī, kas ir divas dienas pirms Azemitologa svētkiem.

Interesenti aicināti pulcēties plkst. 17.00 pie Jelgavas mūžīgā studenta J. Čakstes bulvārī iepretim Tehniskajai fakultātei. No katras fakultātes var pietiekties piecu cilvēku komanda. Komandām tiks izsniegti uzdevumi un norādes - jāuzņem fotogrāfijas ar savu komandu pie dažādiem objektiem un vietām Jelgavas pilsētā. Par katru veiksmīgu fotogrāfiju komanda iegūst noteiktu punktu skaitu.

Pēc aizvadītā skrējiena un fotoorientēšanās visas komandas ar karstu tēju un uzkodām tiks sagaidītas korporācijas Fraternitas Imantica mājvietā, kur tie varēs atpūsties un nedaudz uzzināt par studentu un studenšu korporācijām. Uzvarētāja komandai galvenā balva tiks pasniegta 1. oktobrī - Azemitologa svētkos.

Raksta pielikumā var apskatīt pasākuma nolikumu. Kontaktpersona organizatorisku jautājumu noskaidrošanai ir Ģirts Derums (tālr. 28614002, e-pasts girts.derums@gmail.com).

Nosaukums Datnes izmērs
Korporāciju fotoorientēšanās pasākuma nolikums 0.03 MB
Lana Janmere
Publicēts: 18.09.2014 10:36llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG