WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

ESAF aicina uz tikšanos ar EK pārstāvi Innu Šteinbuku

26. septembrī plkst 13.30 Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātē (ESAF) viesosies Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka un tiksies ar studentiem, lai diskutētu par šobrīd svarīgiem Eiropas politikas jautājumiem.
Foto: no LLU arhīva

Tikšanās gaitā ar studentiem ir plānots pārrunāt problēmas, kas saistītas ar Krievijas embargo un tā ietekmi uz Latvijas ekonomiku, lai veicinātu studentu izpratni, kā arī noskaidrotu viņu viedokli.

Sarunā paredzēts skart jautājumus par aktualitātēm Eiropas Savienībā – jauno Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas sastāvu un komisāru izvirzīšanu, kam būs būtiska ietekme arī uz Latvijas politiku. Turklāt neaizmirstot pārrunāt ieguvumus un riskus no Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē 2015. gadā.

Tikšanās notiks ESAF, 212. auditorijā, Svētes ielā 18, Jelgavā. Aicināti visi interesenti!

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā ir Eiropas Komisijas (EK), kas pārstāv Eiropas Savienības dalībvalstu kopīgās intereses, Komunikāciju ģenerāldirektorāta sastāvdaļa. ES dalībvalstu biroji – pārstāvniecības – ir visās 27 ES dalībvalstīs. EK pārstāvniecība Latvijā darbojas vairākos darbības virzienos. Viens no EK pārstāvniecības Latvijā galvenajiem uzdevumiem pārstāvēt EK Latvijā, organizējot EK pārstāvju vizītes Latvijā un abu pušu tikšanās reizes, kā arī nodrošinot EK dalību gan dažādos augsta līmeņa, gan reģionālos pasākumos. Latvijas pārstāvniecība atrodas Eiropas Savienības mājā, Rīgā, Aspazijas bulvārī 28.

Lana Janmere
Publicēts: 24.09.2014 10:32llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG