WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

LLU parakstījusi sadarbības līgumu ar M. Auezova Dienvidkazahstānas Valsts universitāti

No 1. līdz 2. oktobrim Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) viesojās M. Auezova Dienvidkazahstānas Valsts universitātes pārstāvji, lai veicinātu ciešāku abu universitāšu sadarbību un noslēgtu rakstisku vienošanos.
Foto: Agris Dobrovoļskis

Vizītē Latvijā bija ieradušies M.Auezova universitātes prorektors studiju un metodiskajos jautājumos Darkhans Sabirkhanovs un Akreditācijas departamenta vadītāja Bakhitkula Abdizhaparova. Viesi tikās ar LLU rektori Irinu Pilveri, studiju prorektoru Kasparu Vārtukapteini, Starptautiskās sadarbības centra vadītāju Voldemāru Barisu, Lauksaimniecības un Tehniskās fakultātes dekāniem Zintu Gaili un Ilmāru Dukuli.

D. Sabirkhanovs atzina, ka LLU ir spēcīga studiju un zinātniskā bāze un šeit tiek realizētas augstas kvalitātes studiju programmas, kurās ieinteresēti arī Kazahstānas pārstāvji. Jau šobrīd LLU studē M. Auezova universitātes studente apmaiņas programmas ietvaros, bet nākotnē viesi vēlas palielināt šādu studentu skaitu.

Parakstītais stratēģiskās sadarbības līgums starp abām universitātēm paredz sadarbību gan studiju, gan zinātnes darbā, kā arī abpusējas starpvalstu mobilitātes veicināšanu un Kazahstānas kolēģu pieredzes apmaiņas, apmācību organizēšanu LLU.

Vizītes laikā M. Auezova universitātes pārstāvji apskatīja Lauksaimniecības un Pārtikas tehnoloģijas fakultāšu laboratorijas un Veterinārmedicīnas fakultātes klīniku, ko atzina par ļoti perspektīvu. Ņemot vērā abu universitāšu līdzīgos studiju virzienus, viesi ne tikai iepazinās ar universitātes materiāltehnisko bāzi, bet arī studiju programmu saturu un studiju plāniem.

M. Auezova Dienvidkazahstānas Valsts universitāte ir lielākā augstākās izglītības iestāde Kazahstānā, kas piedāvā studijas dažādās nozarēs – izglītībā, tiesībās, sociālajās un vadības zinātnēs, dabaszinātnēs, humanitārajās zinātnēs, lauksaimniecībā, tehniskajās un inženierzinātnēs , kā arī mākslā, kultūrā un sportā. Tā atrodas Šimkentā, kas ir trešā lielākā Kazahstānas pilsēta ar 800 000 iedzīvotājiem.

Lana Janmere
Publicēts: 03.10.2014 11:06llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG