WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Aicina apmeklēt konferenci "Enerģijas plānošana ilgtspējīgai uzņēmējdarbībai"

2014. gada 9. oktobrī, Rīgā biedrība "Passive House Latvija" sadarbībā ar laikrakstu "Dienas Bizness" organizē konferenci uzņēmējiem "Enerģijas plānošana ilgtspējīgai uzņēmējdarbībai" uz kuru aicināti arī LLU studenti un mācībspēki.
Foto: www.isotherm.co.za

Konferences galvenais nolūks – apmainīties ar labāko pieredzi, sniegt vadītājiem un speciālistiem praktisku un daudzpusīgu informāciju par enerģijas pārvaldību, tehnoloģijām, ieguvumiem un uzņēmējdarbības iespējām.

Konferences atklāšanas tiks aicināti veiksmīgi uzņēmēji un pašvaldību pārstāvji dalīties ar pieredzi, statistiku, un viedokli diskusijā, lai plašākai publikai sniegtu informāciju par to, ka energoefektivitātes nozare ir ar lielu potenciālu gan pakalpojumu saņēmēju, gan pakalpojumu sniedzēju pusē.

Katru gadu arvien lielāka nozīme tiek pievērsta enerģijas plānošanai uzņēmumos. Energoefektivitātes uzlabošana ļauj ieekonomēt finanšu līdzekļus ilgtermiņā,
un novirzīt tos uzņēmējdarbības mērķu sasniegšanai un konkurētspējas celšanai.

Konferences «Enerģijas plānošana ilgtspējīgai uzņēmējdarbībai» mērķis ir sniegt informāciju par energoefektivitāti Latvijā, enerģijas taupīšanas iespējām komerciālajā un industriālajā sektorā. Runāsim par šī brīža aktualitātēm, un diskutēsim par perspektīvām, kas energoefektivitātes kompetences celšanā.

Pasākumu norise - 9. oktobris 2014. gads Vieta: RISEBA — H2O, Ūdens iela 6,
Rīga. Lai gan konferences apmeklējums ir par maksu, LLU studenti un mācībspēki, iepriekš elektroniski reģistrējoties, ir atbrīvoti no konferences dalības maksas.

Vairāk informācijas un pieteikšanās semināram aizpildot anketu
http://konferences.db.lv/events/energijas-planosana-ilgtspejigai-uznemejdarbibai/pieteiksanas-7/ vai zvanot pa tālruni: 67063179

Informāciju sagatavoja Dace Minikoviča

Lana Janmere
Publicēts: 08.10.2014 08:21llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG