WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Student, piesakies Latvijas Olimpiskās akadēmijas Sesijai!

Latvijas Olimpiskā akadēmija 2014.gada 31.oktobrī - 1.novembrī Liepājas Universitātē organizē mācību Sesiju studējošai jaunatnei "Students olimpiskajā kustībā", kurai aicināti pieteikties arī Latvijas Lauksaimniecības universitātē studējošie.
Foto: no LLU arhīva

Sesijā tiks organizētas nodarbības un diskusijas par olimpiskās kustības darbību pasaulē un Latvijā, Olimpiskajām spēlēm, brīvprātīgo darbu un godīgu spēli sportā un ikdienā. Sesijas dalībniekiem būs iespēja klātienē satikties ar Latvijas olimpiešiem, uzdot viņiem sev interesējošus jautājumus un uzzināt par katra sportista pieredzi Olimpiskajās spēlēs.

Līdztekus izglītojošām aktivitātēm tiks piedāvātas sportiskas aktivitātes peldbaseinā, kas ļaus pārliecināties par katra dalībnieka sportisko garu.

Izdevumus, kas saistīti ar naktsmītni, ēdināšanu, ceļa izdevumus, lektoru apmaksu un materiālu sagatavošanu apmaksā Latvijas Olimpiskā akadēmija.

Sesijas sākums 31.oktobrī plkst. 13.00. un noslēgums 1.novembrī ap plkst.14.00. Izbraukšana no Rīgas, Akadēmijas laukuma 1 (Latvijas Zinātņu akadēmija) 31.oktobrī ap plkst. 9.00.

Dalību lūdzam pieteikt līdz 21.oktobrim pa e-pastu loae-pasta adreselspa.lv vai tālr. 28365959 Anitrai Gulbei, paziņojot dalībnieku vārdisko sastāvu, kā arī informēt, vai vajadzīga naktsmītne.

 

 

Lana Janmere
Publicēts: 08.10.2014 10:27llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG