WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

LEPOJAMIES – konferences "Lauku vide. Izglītība. Personība" rakstu krājumi indeksēti prestižā zinātnisko rakstu datubāzē!

Tehniskās fakultātes Izglītības un mājsaimniecības institūta organizēto konferenču "Lauku vide. Izglītība. Personība" (REEP) rakstu krājumi indeksēti Thomson Reuters Web of Science datu bāzē, kas ir pasaulē populāra zinātnisko rakstu elektroniskā vietne.
Foto: no LLU arhīva

Thomson Reuters Web of Science datu bāzē iekļauti divu REEP konferenču izdotie rakstu krājumi – 5. konferences, kas notika 2012. gada 21. un 22. martā, un 6. konferences, kas notika 2013. gada 20. un 21. martā. Kopumā indeksētas 90 Latvijas Lauksaimniecības universitātes un citu Latvijas un ārzemju kolēģu zinātniskās publikācijas.

Abu konferenču rakstu krājumi aplūkojami arī LLU fundamentālās bibliotēkas mājas lapā http://llufb.llu.lv/db.html?i=llu_izd_arz.html

Konferenču "Lauku vide. Izglītība. Personība" mērķis ir meklēt risinājumus, apmainīties ar idejām un izcelt aktuālās problēmas par izglītības tendencēm saistībā ar ekoloģiju izglītībā, kompetencēm izglītībā, dzīves kvalitāti mājas vides apstākļos, psiholoģiju, didaktiku inženierzinātnēs, IT lietojumu, karjeras un profesionālo izglītību, kā arī ar sportu.

Ņemot vērā tās starptautisko kontekstu, konferences laikā iespējams iepazīties ar dažādu valstu pieredzi aktuālu izglītības jautājumu risināšanā.

Jāatgādina, ka līdz 3. novembrim iespējams pieteikties 8. Starptautiskajai konferencei "Lauku vide. Izglītība. Personība", kas notiks 2015. gada 15. un 16. maijā. Detalizēta informācija atrodama šeit.

Lana Janmere
Publicēts: 10.10.2014 10:11llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG