WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Student, piesakies jauno līderu konferencei "Uzrāviens"!

16. oktobrī jaunieši, tostarp studenti, aicināti uz jauno līderu un uzņēmēju konferenci, kas notiks Zemgales Reģionālajā kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33, Jelgavā, lai iepazītos ar uzņēmējdarbības uzsākšanas pieredzi un iedvesmotos no veiksmes stāstiem.
Foto: no LLU arhīva

Konferences mērķis ir motivēt Latvijas sabiedrību savas uzņēmējdarbības uzsākšanai, jo, kā liecina pieredze, bieži vien bremzējošais faktors ir motivācijas trūkums, neticība savai idejai un neuzdrīkstēšanās. Konferences dalībniekiem ar pieredzējušu uzņēmēju veiksmes stāstiem tiks sniegta pārliecība par saviem spēkiem un palīdzēts rast atbildes uz būtiskiem jautājumiem.

Latvijas jauno uzņēmēju iniciatīva un drosme ir īpaši svarīga šī brīža ekonomiskajā situācijā, kurā konference "Uzrāviens" sniedz iespēju dažāda nozaru uzņēmējiem dalīties ar savu pieredzi uzņēmējdarbības tapšanā ar jauniešiem, kas viņiem sniegtu lielāku motivāciju veidot savus uzņēmumus un gūtu lielāku ticību saviem spēkiem

Lielākai daļai jauniešu uzņēmējdarbības uzsākšanā bieži vien bremzējošais faktors ir tieši "saņemšanās" un ticība savai idejai un spējām. Konferencē  uzstāsies pazīstami un mazāk pazīstami runātāji ar motivējošām prezentācijām par to, kā viņi ir noticējuši saviem sapņiem un kļuvuši par nozares speciālistiem. Konference "Uzrāviens" sniedz iespēju satikties uzņēmējiem ar jauniešiem, lai ļautu viņiem noticēt pašiem sev un veicinātu pirmo soļu speršanu uzņēmējdarbībā.

Konferences aicināti piedalīties jaunie uzņēmēji, potenciālie uzņēmēji, vadītāji, studenti, JCI (Junior Chamber International) biedri un citi interesenti.

Nosaukums Datnes izmērs
Uzrāviens_afiša 1.1 MB
Lana Janmere
Publicēts: 13.10.2014 16:22llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG