WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


Karjeras dienā vidusskolēni iepazīst LLU studiju vidigalerija

Iespēju Karjeras dienā, 14. oktobrī, apmeklēt Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU) un iepazīties ar fakultātēm izmantoja ap 120 vidusskolēnu no tuvākām un tālākām izglītības iestādēm.
Foto: Everita Pļavniece

Karjeras dienai bija pieteikušies vidusskolēni no Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Kalnciema vidusskolas, Ozolnieku vidusskolas, Ropažu vidusskolas, Rīgas Centra humanitārās vidusskolas, Jelgavas 6. vidusskolas, Rugāju novada vidusskolas un Ogres tehnikuma. Kopumā dažādās LLU fakultātēs viesojās vairāk kā simts interesentu.

Jaunieši tika iepazīstināti ar studiju vidi, piedāvātajām studiju programmām, tikās ar mācībspēkiem un studentiem un centās izjust, ko nozīmē būt studentam. Turklāt Uzņemšanas komisijas speciāliste Lāsma Dauvarte stāstīja oficiālu informāciju par kārtību, kā var pieteikties studijām LLU un kādi dokumenti nepieciešami.

Īpaši nopietna jauniešu studiju ievirze bija vērojama par Meža fakultāti, jo to kā nākamo izglītības iestādi jau izvēlējušies vairāki Ogres tehnikuma absolventi. Turklāt interesi par dažādām studiju programmām izrādīja arī Jelgavā dzīvojošie vidusskolēni. Daži jaunieši atklāja, ka Karjeras dienas piedāvātās iespējas izmanto, lai pārliecinātos par savu studiju izvēli LLU.

Kā stāsta Mūžizglītības centra speciāliste Zane Zeltiņa, Karjeras nedēļas ietvaros LLU ne tikai uzņem viesus pie sevis, bet arī dosies vizītēs uz Saldu un Alūksni, kur iepazīstinās ar studiju iespējām vairāku novadu un pilsētu skolu pārstāvjus.

Karjeras dienas aktivitātes organizē LLU Mūžizglītības centrs sadarbībā ar Studiju centru un fakultātēm.

Lana Janmere
Publicēts: 14.10.2014 16:10llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG