WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Studenti un mācībspēki aicināti uz fizkultūras stundām Sporta centrā

Atbalstot jaunas iniciatīvas un piedāvājumus, Sporta centrā turpmāk būs iespēja apmeklēt "citādas" fizkultūras stundas, kas veicinās veselīgu dzīvesveidu un palīdzēs sevi fiziski attīstīt un pilnveidot. Iepazīšanās nodarbība notiks jau 27. oktobrī!
Foto: no LLU arhīva

Kādreiz fizkultūras stundas skolu sporta zālēs bija priekšnoteikums harmoniski attīstītas personības veidošanai, cilvēka veselības nostiprināšanai un fizisko spēju attīstībai. Lai atjaunotu labās, bet nedaudz aizmirstās tradīcijas, vingrošanas studija "Power Plate Jelgava" aicina uz fizkultūras stundām LLU Sporta centrā, kas paredzētas kā vispārattīstošs treniņš dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem.

Fizkultūras stunda ir iespēja izkustēties, uzlabot pašsajūtu un pašapziņu, sasniegt jaunus izaicinājumus. Nodarbībā tiks attīstīts līdzsvars, koordinācija, lokanība, spēks un izturība. Vingrojot tiks pielietoti dažādi rīki (bumbas, hanteles, nūjas, pretestības gumijas, vingrošanas paklāji, virves, vingrošanas solus u.c.), kā arī TRX piekares sistēma - tiek izmantots tikai ķermeņa svars, sniedzot iespēju pašam kontrolēt pretestības spēku un grūtības pakāpi.

Nodarbības notiks pēc apļa treniņa principa. Katrs dalībnieks pats varēs regulēt gan savu slodzi, gan uzdevumu izpildes tempu atbilstoši viņa fiziskai sagatavotībai.

Interesenti aicināti uz iepazīšanās treniņu LLU Sporta centrā 27. oktobrī plkst. 19.00. Detalizēta informācija par nodarbībām aplūkojama www.pavingrosim.lv

Lana Janmere
Publicēts: 23.10.2014 11:21llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG