WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


Skaļi aizvadītas TF dienesta viesnīcas sporta spēlesgalerija

Tehniskās fakultātes (TF) dienesta viesnīcas sporta spēles jeb "Mehu koju olimpiskās spēles" pulcēja pilnus 5. dienesta viesnīcas gaiteņus. Studējošo pašpārvaldes ieguldītais darbs un studentu atsaucība atspoguļojās sporta spēļu lielajā apmeklētībā. Dalībnieku atsaucība bija pārsteidzoša, jo dažiem sporta spēlēs piedalīties neliedza pat lauzta roka.
Foto: Ervīns Lipšāns

Atbilstoši TF apgūstamo studiju programmu specifikai, sporta spēles tika saistītas ar tehniskas dabas jautājumiem un aktivitātēm. Viena no sporta spēļu visapmeklētākajām aktivitātēm bija ‘’Pitstops’’, kurā dalībniekiem bija jānoskrūvē automobiļa ritenis un tad tas jāuzskrūvē atpakaļ. Šajā aktivitātē piedalījās arī skaistā dzimuma pārstāves, uzrādot pārsteidzoši labus rezultātus.

Studentiem tika dota iespēja piedalīties arī daudzās citās aktivitātēs, tādās kā ‘’Evolūcija’’, kurā dalībniekiem bija jāsarindo traktoru attēli pēc to vecuma, ‘’ Koju krekli’’, kurā dalībnieki vilka vairākus t-kreklus vienu uz otra, kā arī vairākās individuālajās sporta spēlēs.

Savas zināšanas studenti pierādīja aktivitātē, kurā ar aizvērtām acīm bija jāosta dažādi tehnikai domāti šķidrumi un jāuzmin šķidruma nosaukums, bet vislielāko interesi bija tieši par noslēguma sporta aktivitāti - virves vilkšanu. Līdzjutēji skaļi atbalstīja ‘’savējos’’ un par šī gada virves vilkšanas favorītiem kļuva komanda ar viņiem raksturīgu nosaukumu ‘’Godzillas’’. Komandas sacentās līdz divu uzvaru gūšanai, un ‘’Godzillas’’, demonstrējot spēku un komandas darbu, izcīnīja uzvaru šajā disciplīnā.

‘’Salīdzinot ar pagājušo gadu, dalībnieku ir mazāk, bet nevaru vērtēt atsaucību kā sliktu. Daudzi piedalās un nāk atbalstīt draugus. Noteikti arī turpmāk turpināsim šo tradīciju. Lielu uzmanību veltījām virves vilkšanas disciplīnai, zinot, ka šī disciplīna ir visapmeklētākā. Pats esmu apmierināts ar pašpārvaldes un savu darbu, jo no dalībniekiem dzirdam daudz labus vārdus. Liels paldies jāsaka mūsu atbalstītājiem Redbull, NDD un Jelgavas Krekliem,’’ tā par pasākumu izsakās TF studējošo pašpārvaldes vadītājs Aldis Reihmanis.

Šādas TF Studējošo pašpārvaldes rīkotās sporta spēles saviem studentiem – mehiem kļuvušas par ilggadēju tradīciju. To sportiskā, jautrā un amizantā gaisotne ir būtisks fakultātes studentus saliedējošs un vienojošs pasākums.

Informāciju sagatavoja Ervīns Lipšāns

Lana Janmere
Publicēts: 30.10.2014 13:50llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG