WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Lepojamies – Jelgavas pilsētas Goda rakstu saņēmusi profesore Anita Aizsila!

17. novembrī Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš pasniedza pilsētas augstākos apbalvojumus "Goda zīme" un "Goda raksts". Šogad Goda rakstu ieguvusi arī LLU Tehniskās fakultātes profesore Anita Aizsila.
Foto: www.zz.lv

Prof. emeritus Anita Aizsila Jelgavas pilsētas Goda rakstu saņēma par ilggadēju, godprātīgu pedagoģisko, zinātnisko darbu un ieguldījumu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencēs.

A. Aizsila jau ilgus gadus strādā Tehniskās fakultātes Izglītības un mājsaimniecības institūtā, ir pedagoģijas doktore un rūpējas par jauno pedagogu izglītošanu universitātē. Viņa aktīvi piedalās un organizē pilsētas un Zemgales reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferences, izstrādā darbu vērtēšanas kritērijus un rūpējas par kvalitatīvu zinātnisko darbu izstrādi. Tādējādi veicinot skolu jaunatnes izpratni un interesi par pētnieciska darba būtību un tā veikšanas posmiem.

Jelgavas pilsētas Goda rakstus arī saņēma cīņu kluba «Milons» treneris Vladimirs Smirnovs, teātra zinātnieks Viktors Hausmanis, Vācijas organizācijas «Austrumeiropas mājokļu iniciatīva» direktors Knuts Hellers, rakstnieks Jānis Joņevs, Metālapstrādes parka vadītājs Māris Ernstsons.  Tostarp Jelgavas pilsētas Goda zīmes tika pasniegtas bijušajam Jelgavas tiesas priekšsēdētājam Albertam Kokinam un bijušajam pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» vadītājam Andrejam Baļčūnam.

Lana Janmere
Publicēts: 19.11.2014 10:58llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG