WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Šonedēļ sākas ziemas izlaidumu laiks

Lai gan tradicionāli studiju noslēguma darbu aizstāvēšana un universitātes absolvēšana notiek jūnija mēnesī, Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) ir studiju programmas, kuru absolventi studijas noslēdz nevis vasaras karstumā, bet gan ziemas spelgonī.
Foto: no LLU arhīva

2015. gada ziemas izlaidumu sēriju sāk Veterinārmedicīnas fakultātes maģistri, kas absolvē studiju programmu "Pārtikas higiēna". Izlaidums notiks 16. janvārī plkst. 13.00 LLU Jelgavas pils Sudraba zālē.

Turpretim 23. janvārī plkst. 11.00 LLU Aulā diplomus saņems Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes absolventi. Izlaidumā tiks sveikti maģistri no studiju programmām "Uzņēmējdarbības vadība", "Sabiedrības pārvalde", "Projektu vadība" un "Ekonomika", kā arī 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas "Komerczinības" studenti.

Janvāra izlaidumus noslēgs Tehniskās fakultātes maģistri no studiju programmas "Pedagoģija" un 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas "Profesionālās izglītības skolotājs" absolventi. Viņu izlaidums notiks 30. janvārī plkst. 11.00 LLU Jelgavas pils Sudraba zālē.

Laipni lūgti mācībspēki un visi apsveicēji!

Lana Janmere
Publicēts: 14.01.2015 13:21llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG