WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Sporta centrs aicina LLU darbiniekus uz kopīgu Sporta dienu

28. janvārī, kad studenti turpinās baudīt atpūtu Ziemas brīvlaikā, visi LLU mācībspēki, zinātnieki un darbinieki tiek aicināti uz tradicionālo Sporta dienu LLU Sporta namā, lai rūpētos par savu veselību un piedalītos fiziskās aktivitātēs, trenētu prasmes dažādās sporta spēlēs un izjustu sacensību garu.
Foto: no LLU arhīva

"Šogad darbinieku Sporta dienu sadalījām divās daļās – viena domāta tai interesentu grupai, kas aktīvi nenodarbojas ar sportu, bet rūpējas par savu veselību, bet otra – sporta cienītājiem. Tādējādi dosim iespēju piedalīties kopīgās aktivitātes pēc iespējas plašākam universitātes darbinieku lokam. Turklāt, kā katru gadu, dalība aktivitātēs darbinieku pārstāvētajai struktūrvienībai nesīs ieskaites punktus, kā rezultātā tiks noteikta universitātes sportiskākā struktūrvienība," atklāj Sporta centra vadītājs Jānis Vītols.

Jau no plkst. 11.45 darbinieki ir aicināti uz konsultatīvajām nodarbībām, kurās var piedalīties ikviens fizisko aktivitāšu cienītājs, pat tāds, kurš ikdienā nenodarbojas ar tām, taču saprot to nozīmi veselības veicināšanā un vēlas sākt treniņus. Šādas nodarbības būs pieejamas vingrošanā, ārstnieciskajā vingrošanā, ūdens aerobikā, aerobikā un spēka treniņā. Turklāt papildus aktivitātēm nodarbību vadītāji interesentiem sniegs konsultācijas, un dalība tajās dos vienu ieskaites punktu par katru cilvēku struktūrvienības kopvērtējumā. Detalizētus nodarbības laikus lūdzam skatīt raksta pielikumā.

Savukārt no plkst. 14.00 sāksies individuālās sporta sacensības un komandu sporta spēles. Darbiniekiem būs iespēja pierādīt savas spējas šahā, šautriņu mešanā, šaušanā, peldēšanā, basketbolā, volejbolā un florbolā. Sporta dienas svarīgākie notikumi risināsies plkst. 15.30, kad notiks erudīcijas spēle par Latvijas sportu struktūrvienību vadītājiem un dekāniem. Ar savām zināšanām spēkosies fakultāšu dekāni vai prodekāni un pat universitātes vadība.

Sporta dienas noslēgums un uzvarētāju apbalvošana plkst. 17.30 notiks Sporta nama Lielajā zālē.

Nosaukums Datnes izmērs
Sporta dienas programma 0.25 MB
Lana Janmere
Publicēts: 23.01.2015 16:29llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG