WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

MF un TF studenti līdz 13. februārim aicināti pieteikties Konekesko stipendijai

Tehniskās fakultātes studiju programmu "Lauksaimniecības inženierzinātne", "Lauksaimniecības enerģētika", "Mašīnu ražošana un projektēšana", kā arī Meža fakultātes studiju programmas "Mežinženieris" 1. līdz 3. kursa studenti aicināti pieteikties "Konekesko" stipendijai 375 eiro apmērā.
Foto: konekesko.com

Lai attiecīgo studiju programmu studējošie varētu pieteikties stipendijai, vidējā svērtā atzīme aizvadītajā semestrī nedrīkst būt zemāka par 7,0 ballēm. Stipendiju konkursa kārtībā piešķirs diviem stipendiātiem uz pavasara semestri, piecus mēnešus izmaksājot 75 eiro mēnesī.

Lai pieteiktos stipendijai, e-pastā – attistibasfonds@llu.lv – līdz 13. februārim jāiesūta un drukātā veidā Studiju daļā (pils 178.telpā) jāiesniedz:

  • pieteikuma anketa;
  • dzīves apraksts (CV);
  • rekomendācija no vislabāk apgūtā studiju kursa mācībspēka;
  • citi dokumenti pēc pretendenta ieskatiem, kas apstiprinātu un palīdzētu izvērtēt studenta sociālos apstākļus.

Iesniegtos dokumentus konkursa otrajā kārtā izvērtēs stipendijas piešķiršanas komisija, kurā piedalīsies arī uzņēmuma "Konekesko Latvija" pārstāvji.

Konekesko stipendijas finansētājs ir SIA "Konekesko Latvija", un tā, apstiprinot stipendijas nolikumu, LLU Attīstības fondā dibināta 2011.gada 8.februārī. Jāatzīmē, ka pēc uzņēmuma ierosinājuma stipendijai no šī gada var pieteikties arī studiju programmas "Lauksaimniecības enerģētika" studenti.

Sekot līdzi studentu pieteikumu skaitam LLU stipendiju konkursos var www.attistibasfonds.llu.lv! Informācija tabulā tiek regulāri atjaunota!

Ilvija Melne
Publicēts: 04.02.2015 12:12llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG