WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


Pasniegtas Gada Balvas 2014!galerija

Ar laureātu sveikšanu 17. februārī noslēdzies LLU Studējošo pašpārvaldes rīkotais konkurss "Gada balva 2014", kurā tika saņemti 172 pieteikumi desmit nominācijās no LLU studentiem, mācībspēkiem un fakultāšu vadītājiem.
Foto: Ruslans Antropovs

LLU Gada Balva 2014 ir LLU Studējošo pašpārvaldes 2006. gadā iedibināta tradīcija. Tajā godina un izceļ ar universitāti saistītas personas, struktūrvienības, kas gada laikā devušas būtisku ieguldījumu universitātes un studējošo labā un nesuši LLU vārdu.

LLU Studējošo pašpārvaldes "Gada Balvai 2014" kopumā tika izvirzīti 68 nominanti. Laureātus noteica Studējošo pašpārvaldes izveidota žūrija: rektore Irina Pilvere, studiju prorektors Kaspars Vārtukapteinis, direktors Andrejs Garančs, Gada balvas organizatore Elīna Petersone, Studējošo pašpārvaldes vadītājs Kristaps Feldmanis un fakultāšu pašpārvalžu vadītāji.

Tradicionāli Gada balvas galvenie sponsori ir AS Swedbank, kuru pārstāve Daiga Jakoviča Gada mācībspēkam un Gada studentam pasniedza arī naudas balvas EUR 300 vērtībā.

2014. gada balvas laureāti!

Gada dekāns: Dagnis Dubrovskis.

Izvirzītāji raksta: "Īstens fakultātes patriots, persona, kura, ņemot talkā Dieva dotās oratora prasmes un harizmu, pulcē ap sevi fakultātei piederīgos. Mīlestība, gudrība, ass prāts un vīrišķīga attieksme - viss, kas nepieciešams lieliskam vadītājam ir mūsu dekāna Dagņa Dubrovska rokās. Nenoliedzami labākais, kas Meža fakultātei var būt. Cilvēks, kurš pazīst darba mīlestību, un ar visu sirdi un dvēseli ķeras pie attiecīgā uzdevuma".

Gada iedvesmojošākais mācībspēks: Ruta Galoburda

Izvirzītāji raksta: "Nomināciju "Gada iedvesmojošākais mācībspēks" vēlētos pārdēvēt par "Studiju gadu iedvesmojošākais mācībspēks", jo pasniedzēja Ruta Galoburda ir vairāk kā Gada mācībspēks! Ruta Galoburda ir izcils piemērs, kā studentus ieinteresēt mācību procesā! Viņa prot vienkārši un saprotami studentiem izskaidrot, kā darbojas pārtikas rūpniecībā esošās iekārtas, kādi procesi tajās norit un kāpēc tas ir svarīgi. Pasniedzēja vienmēr ir ieinteresēta, lai students saprastu sakarību norisi, bet ja tomēr students "neuzķer" , pasniedzēja atkal pacietīgi un katram individuāli paskaidro neizprasto, līdz studentam viss šķiet saprotams. Ruta Galobudra nekad nepadodas un neļauj to darīt viņas studentiem. Pasniedzēja Ruta Galoburda ir kā studentu labā feja!"

Gada fakultātes studentu pašpārvalde: PTF SP

Izvirzītāji raksta: "PTF pašpārvalde šogad ir sasniegusi rekordlielu jauno biedru skaitu, kas pierāda tikai to, ka pašpārvalde aug, un tagad ir vēl vairāk cilvēku, kas grib aktīvi iesaistīties. Un šī SP ir viena no tām retajām, kas nekad neatsaka palīdzību, kad ir nepieciešams kāds students. Protams PTF SP ir vēl daudz citu superīgu īpašību, un iespējams tādēļ viņi ir pelnījuši Gada FSP titulu! Aktīvākā, radošākā studentu pašpārvalde visā LLU pašpārvalžu saimē".

Gada sportists: Liene Lēvalde

Izvirzītāji raksta: "Atraktīva, sportiska un centīga studente. Augsti sasniegumi sportā ne tikai LLU līmenī, bet arī Latvijas un pat Eiropas mērogā. Pārstāvējusi Latviju Regbija 7. Eiropas čempionātā un pludmales regbija sacensībās "WETT CUP 2014" Maskavā, kur ar komandu ieguva pirmo vietu, un arī sacensībās "EU gaumes", kas norisinājās Roterdamā. Ir vēl daudzas sacensībās, kurās ir piedalījusies Liene un sasniegti augsti rezultāti. Otrkārt, viņa ir sporta piekritēja un atdod visus spēkus treniņiem, un tikpat daudz atdod spēkus, atbalstot citus sportistus. Papildus sporta aktivitātēm Liene dejo tautas dejās, kļuva par bakalauru un turpina mācīties maģistratūrā. Visi LLU zina, ka Liene ir lieliska pasākuma organizatore, turklāt viņa ir ļoti maiga un sievišķīga".

Gada pašdarbības kolektīvs: JDK "Skalbe"

Izvirzītāji raksta: "Jau vairāk kā 20 gadus JDK Skalbe priecē skatītājus ar savu deju soli. Medaļa jau vien būtu jāpasniedz viņiem par to, ka viņi uzņem un strādā savā kolektīvā ar cilvēkiem, kuriem ir vēlme, bet iespējams, vēl nav deju iemaņu. Tas prasa daudz vairāk darba ieguldīt šajā cilvēkā. Pieņemt un ļaut viņam noticēt, ka viņš spēj! Sarežģītāk ir no amatiera izveidot meistaru, nekā uzreiz uzņemt un strādāt ar jau gatavu profesionāli. Paldies JDK Skalbe vadītājai Lienei Liniņai par pacietību un ieguldīto mīlestību dejā!"

Gada struktūrvienība: Komunikācijas un mārketinga centrs

Izvirzītāji raksta: "Pateicoties Komunikācijas un mārketinga centra darbībai, notiek daudzi LLU pasākumi, tiek sagatavoti īpašie LLU plānotāji, organizētas LLU reklāmas un ļoti daudz kas cits. Prieks par meitenēm, kuras šajā struktūrvienībā darbojas, jo viņas nekad neatsaka palīdzību un vienmēr sniedz nepieciešamo informāciju. Pilnīgi noteikti ikdienā reti kurš viņām ir pateicis paldies, tieši tāpēc šis ir īstais brīdis, lai pateiktos, pasniedzot Gada struktūrvienības balvu!"

Gada zinātnieces: Ilga Gedrovica un Sandra Muižniece Brasava

Izvirzītāji raksta: "Zinātnieces pelnījušas iegūt šo titulu, jo veiksmīgi izstrādātas brokastu pārslas Milzu, kas jau kādu laiku nopērkamas arī lielākajos veikalu tīklos. Ne visiem zinātniekiem izdodas izstrādāt produkta tehnoloģiju un arī veiksmīgi ievirzīt to tirgū".

Gada pārvaldniece: Antra Tomase

Izvirzītāji raksta: "Antra Tomase līdzdarbojas rīkotajos pasākumos un atbalsta tos. Ļoti patīkami dzīvot dienesta viesnīcā, kurā pārvaldniece seko līdzi visiem mums svarīgajiem jaunumiem par ērtāku un patīkamāku dzīvošanu. Arī patīkami te dzīvot, jo pārvaldniece mūsu pašu interesēs ir ierosinājusi kopīgi samesties un iegādāties novusa galdu. Tas ir tik ļoti patīkami, jo vakaros dienesta viesnīcā tagad ir iespēja uzspēlēt ne tikai galda tenisu, bet arī novusu. Un ne tikai mums ir laba pārvaldniece, bet arī viss pārējais personāls. Prieks dzīvot 10. dienesta viesnīcā".

Gada palīgs: Elīna Emare

Izvirzītāji raksta: "Viegli ir daudz runāt un neko nedarīt, nekā kaut kur iesaistīties, taču ir tādi cilvēki kā Elīna, kura maz runā, bet daudz dara!!! Viņa ar savu pozitīvismu, smaidu, pašaizliedzību, labestību un darbiem iedvesmo citus. Viņa savos darbos ir atbildīga un zinoša! Piedalījusies daudzos LLU SP pasākumos, palīdzot tos organizēt. Daudz palīdz arī saviem kursa biedriem, jo kuram gan citam viss būs pierakstīts un izdarīts, ja ne vienīgajai mehu (inženieru) meitenei!"

Gada students: Zane Gulbe

Izvirzītāji raksta: "Zanei ir ļoti aktīva sabiedriskā dzīve, bet tajā pat laikā ļoti labas sekmes mācībās. Šobrīd viņas vidējā svērtā atzīme ir 9.03. Pagājušajā gadā viņa tika izvirzīta un arī saņēma gada palīga balvu, kas jau ir liels sniegums. Viņa lieliski apvieno studijas ar citiem darbiem. LLU SP un TF SP aktīvi darbojas jau no 1.kursa sākuma. Gatava savu palīdzību sniegt, kad tas nepieciešams. Zane prot ap sevi izveidot darbīgu komandu, kuri ir atvērti un motivēti darboties. Zane palīdz ne tikai TF SP, bet arī citiem studentiem un ļoti aktīvi darbojās LLU SP kā vadītāja vietniece Zane rīko pasākumus, ir ideju autore un palīdz citiem noorganizēt pasākumus. Tas nav aprakstāms vārdos, cik Zane ir izpalīdzīga. Cilvēki ir dzimuši, lai palīdzētu cits citam, kā roka palīdz rokai, kāja kājai un augšžoklis apakšžoklim, bet Zane palīdz vēl vairāk".

Lana Janmere
Publicēts: 18.02.2015 10:55llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG